تست همراه اول

سرویس خبر
8 شهریور 1393 ساعت 10:41
38 نظر

 

آیفون ۶ نسخه ۳۲ گیگابایتی نخواهد داشت

– جی اس ام: این می‌تواند خبر بدی برای طرفداران و خریداران آیفون ۶ باشد اما به احتمال قوی آیفون جدید که دقیقا ۱۰ روز دیگر معرفی می‌شود نسخه ۳۲ گیگابایتی نخواهد داشت. به تازگی تصویری از لاجیک برد آیفون منتشر شده که یک ماژول حافظه ۱۶ گیگابایتی را روی برد آن نشان می‌دهد.

– جی اس ام: این می‌تواند خبر بدی برای طرفداران و خریداران آیفون ۶ باشد اما به احتمال قوی آیفون جدید که دقیقا ۱۰ روز دیگر معرفی می‌شود نسخه ۳۲ گیگابایتی نخواهد داشت. به تازگی تصویری از لاجیک برد آیفون منتشر شده که یک ماژول حافظه ۱۶ گیگابایتی را روی برد آن نشان می‌دهد. از آنجایی که پیش از این احتمال داده می‌شد آیفون جدید نسخه ۱۲۸ گیگابایتی داشته باشد خیلی بعید به نظر می‌رسد که اپل آیفون ۶ را در چهار ظرفیت مختلف به بازار عرضه کند. 
بدین ترتیب می‌توان گفت دیگر شاید نسخه ۳۲ گیگابایتی آیفون حداقل تا یک سال دیگر و عرضه نسخه جدیدتر آن نخواهیم بود. قطعا افرادی که قصد خرید آیفون ۶ را دارند از شنیدن این خبر خوشحال نمی‌شوند زیرا تا به امروز نسخه ۳۲ گیگابایتی مشتریان فراوانی داشت. نسخه ۳۲ گیگ بهترین انتخاب برای کسانی بود که بیشتر از ۱۶ گیگ فضا روی آیفون خود نیاز داشتند و از طرفی هزینه آیفون ۶۴ گیگ برای آن‌ها سنگین بود. 
عکس منتشر شده نشان می‌دهد این ماژول حافظه ساخت شرکت Toshiba است. همچنین اطلاعات دیگری که از این تصویر برداشت می‌شود این است که اپل همچنان اعتقادی به افزایش رم آیفون به بیشتر از ۱ گیگابایت ندارد. اما سرانجام تصمیم گرفته تکنولوژی NFC را وارد آیفون کند.
 
 


  8 شهریور 1393
38 نظر
3.50
  24 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری