تست همراه اول

سرویس خبر
5 شهریور 1393 ساعت 15:14
51 نظر

 

هواوی نسخه جدید P7 را با صفحه نمایش سفایر به زودی به بازار عرضه می‌کند

– جی اس ام: صفحه نمایش سفایر این روزها مشتری‌های زیادی از بین کمپانی‌های تولید کننده تلفن همراه پیدا کرده است. این صفحه نمایش که چند برابر گوریلا گلس در برابر خط و خش مقاومت دارد می‌تواند تلفن‌های همراه را بی نیاز از هر نوع محافظ صفحه نمایش کند. جدیدترین مشتری سفایر هواوی هست که قصد دارد جدیدترین پرچمدار خود یعنی Ascend P7 را با صفحه نمایش سفایر به بازار عرضه کند.

– جی اس ام: صفحه نمایش سفایر این روزها مشتری‌های زیادی از بین کمپانی‌های تولید کننده تلفن همراه پیدا کرده است. این صفحه نمایش که چند برابر گوریلا گلس در برابر خط و خش مقاومت دارد می‌تواند تلفن‌های همراه را بی نیاز از هر نوع محافظ صفحه نمایش کند. 
جدیدترین مشتری سفایر هواوی هست که قصد دارد جدیدترین پرچمدار خود یعنی Ascend P7 را با صفحه نمایش سفایر به بازار عرضه کند. هواوی اعلام کرده در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۴ که تا چند روز دیگر در شهر برلین برگزار می‌شود از نسخه جدید P7 رونمایی کند. 
اعلام این خبر از سوی هواوی نشان می‌دهد که حالا اپل تنها شرکتی نیست که به فکر استفاده از این تکنولوژی افتاده است. هر چند شایعات پیرامون آیفون ۶ و سفایر نشان می‌دهد اپل به اندازه کافی از این صفحه برای استفاده از آیفون ۶ دراختیار ندارد اما باید دید این شایعه درخصوص P7 نیز صدق خواهد کرد یا نه.
 
 
P7 جدیدترین تلفن هوشمند هواوی است که ماه گذشته با مشخصاتی همچون پردازنده ۴ هسته‌ای 1.8 گیگاهرتزی، ۲ گیگابایت رم، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در عقب و ۸ مگاپیکسلی در جلو گوشی عرضه شد. انتظار می‌رود نسخه جدید P7 با صفحه نمایش سفایر نیز با مشخصاتی همانند نسخه معمولی آن عرضه شود.
 


  5 شهریور 1393
51 نظر
4.30
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری