سرویس خبر
4 شهریور 1393 ساعت 14:52
51 نظر

 

اطلاعات جدید از حسگر اثر انگشت گوشی گلکسی نوت 4

: روزهای زیادی با معرفی گوشی گلکسی نوت 4 فاصله نداریم. اما به نظر می رسد آخرین شایعات پیرامون این گوشی، حسگر انگشت آن را هدف گرفته است. در ادامه به جزئیات این شایعه پرداخته ایم.

: روزهای زیادی با معرفی گوشی گلکسی نوت 4 فاصله نداریم. اما به نظر می رسد آخرین شایعات پیرامون این گوشی، حسگر انگشت آن را هدف گرفته است. 

 

 

بعد از شایعات درباره دوربین گلکسی نوت 4 حالا شایعه اخیر درباره قطعه ای است که پیش از این در گلکسی اس 5 و گلکسی آلفا مشاهده کرده بودیم. به نظر می رسد حسگر اثر انگشت در نوت 4 بهبودهایی خواید یافت. این بهبودها به جز ویژگی های قبلی سنسور اثر انگشت یعنی قفل صفحه نمایش، احراز هویت در وضعیت شخصی و تایید مشخصات فرد در اکانت سامسونگ و پی پل است و به کاربر کمک می کند تا از اثر انگشت خود در اپلیکیشن ها استفاده کند. بدین ترتیب در نوت 4 شما می توانید اثر انگشت خود را برای ورود به اپلیکیشن ها تعریف کرده و ضمنا در صفحات وب نیز به جای استفاده از پسورد از اثر انگشت خود استفاده کنید. 

به نظر می رسد دیگر زمان آن رسیده که همه پسوردهای شما به نوک انگشتانتان بیاید. آیا این جایگزینی می تواند مفید واقع شود؟ شما ترجیح می دهید از اثر انگشت استفاده کنید یا به مانند قبل پسوردتان را تایپ کنید؟ 

 

   4 شهریور 1393
51 نظر
3.80
  40 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری