تست همراه اول

سرویس خبر
1 شهریور 1393 ساعت 11:59
44 نظر

 

گلکسی S5 با انتشار ویدئویی رقبای خود را به آیس باکت چلنج دعوت کرد

– جی اس ام: ریختن یک سطل آب یخ روی سر و دعوت سه نفر از دوستان و یا شخصیت‌های مشهور تبدیل به یکی از سرگرمی‌های سلبریتی‌ها شده است. هفته پیش بود که این بازی با حضور شخصیت‌هایی همچون مارک زاکربرگ، بیل گیتس، تیم کوک و ... شروع شد. اگر شما هنوز در جریان قرار نگرفته‌اید داستان از این قرار است که شما باید به این دعوت به دو صورت پاسخ دهید؛ یا ۱۰۰ دلار به کمپینی که برای بیماری ALS تشکیل شده کمک کنید یا یک سطل آب یخ روی سر خود خالی کنید.

– جی اس ام: ریختن یک سطل آب یخ روی سر و دعوت سه نفر از دوستان و یا شخصیت‌های مشهور تبدیل به یکی از سرگرمی‌های سلبریتی‌ها شده است. هفته پیش بود که این بازی با حضور شخصیت‌هایی همچون مارک زاکربرگ، بیل گیتس، تیم کوک و ... شروع شد. اگر شما هنوز در جریان قرار نگرفته‌اید داستان از این قرار است که شما باید به این دعوت به دو صورت پاسخ دهید؛ یا ۱۰۰ دلار به کمپینی که برای بیماری ALS تشکیل شده کمک کنید یا یک سطل آب یخ روی سر خود خالی کنید. سپس با انتشار ویدئوی آن در شبکه‌های اجتماعی سه نفر دیگر را به این بازی دعوت کنید. البته که تمام این شخصیت‌های مشهور هر دو راه را انجام داده‌اند؛ یعنی هم به کمپین کمک مالی کرده‌اند و هم سطل آب یخ را روی سر خود ریخته‌اند. روز گذشته بود که این کمپین اعلام کرد تاکنون حدود ۴۲ میلیون دلار کمک مالی جمع آوری کرده که همه به لطف بازی آیس باکت چلنج بوده است.
حال این بازی ظاهرا هر روز ابعاد گسترده‌تری به خود می‌گیرد. بعد از شخصیت‌های مشهور حالا گجت‌ها هم وارد این بازی شده‌اند. امروز سامسونگ با انتشار ویدئویی یک گلکسی S5 را نشان می‌دهد که آب یخ روی خود می‌ریزد و آیفون 5S و اچ تی سی M8 و لومیا 930 را به این بازی دعوت می‌کند. به نظر می‌رسد سامسونگ از این کمپین در حال استفاده تبلیغاتی برای خود است. در واقع گلکسی S5 قابلیت ضد آب بودن خود را با این کار دوباره به رخ رقبای خود می‌کشد. گلکسی S5 با قابلیت ضد آب بودنی که دارد در برابر آب یخ به خوبی مقاومت می‌کند، چیزی که از سه رقیب دعوت شده به این بازی انتظار نمی‌رود.

گلکسی S5 هم در آیس باکت چلنج شرکت کرد

 
 


  1 شهریور 1393
44 نظر
3.56
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری