سرویس خبر
29 مرداد 1393 ساعت 11:59
9 نظر

 

سونی یک دوربین مخصوص برای گرفتن سلفی عرضه می‌کند

– جی اس ام: به تازگی تصاویری از یک سایت چینی منتشر شده که یک شیشه عطر را با کارایی عجیب در دست دختران جوان نشان می‌دهد. این وسیله که نام سونی روی آن نقش بسته به نظر می‌رسد که نه یک شیشه عطر بلکه یک دوربین عکاسی باشد. شیشه عطری که به جای دکمه اسپری روی آن یک دوربین قرار گرفته و با فشار دادن آن می‌توانید از خودتان عکس بگیرید.

– جی اس ام: به تازگی تصاویری از یک سایت چینی منتشر شده که یک شیشه عطر را با کارایی عجیب در دست دختران جوان نشان می‌دهد. این وسیله که نام سونی روی آن نقش بسته به نظر می‌رسد که نه یک شیشه عطر بلکه یک دوربین عکاسی باشد. شیشه عطری که به جای دکمه اسپری روی آن یک دوربین قرار گرفته و با فشار دادن آن می‌توانید از خودتان عکس بگیرید. البته لنز این دوربین قابلیت چرخش به اطراف را نیز دارد و توسط آن می‌توان از مناظر روبرو هم عکس گرفت.
 
 
این گجت از یک سنسور 20.7 مگاپیکسلی و صفحه نمایش ۳ اینچی برخوردار است که با کمک وای فای و NFC می‌تواند عکس‌ها را به اشتراک بگذارد. ابعاد این دوربین برابر با 57.7x125 میلیمتر در طول و عرض و 20.1 میلیمتر در قطر است. همچنین وزن آن در حالی که باتری و کارت حافظه در آن قرار دارد از ۱۳۶ گرم فراتر نمی‌رود.
با ارائه این دوربین می‌توان دریافت سونی توجه ویژه‌ای به پدیده گرفتن عکس سلفی دارد. به همین ترتیب مدتی پیش بود که سونی تلفن هوشمند Xperia C3 را با تمرکز بر روی کیفیت دوربین جلو و گرفتن عکس سلفی روانه بازار کرده بود.
اما آیا واقعا به نظر شما طراحی عجیب این دوربین می‌تواند نظر کاربران را به خود جلب کند ؟ در هر حال این دوربین در ابتدا در بازار شرق آسیا عرضه خواهد شد. طبق اخبار منتشر شده قرار است ۲۲ آگوست یعنی ۲ روز دیگر فروش آن در چین آغاز شود.
 


  29 مرداد 1393
9 نظر
4.25
  24 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری