سرویس خبر
27 مرداد 1393 ساعت 13:32
19 نظر

 

گوشی Aquos Crystal، اولین گوشی تقریبا بدون لبه دنیا +عکس و ویدیو

: به نظر می رسد کم کم زمان آن رسیده که با حاشیه های مزاحم اطراف ال سی دی های موبایل باید خداحافظی کنیم. لبه های سیاه رنگی که موجب بزرگ شدن گوشی در عین کوچکی ال سی دی می شدند. بعد از معرفی گوشی هایی با لبه های کم ال جی حالا گوشی Aquos Crystal را می توان اولین گوشی بدون لبه دنیا نامید.

: به نظر می رسد کم کم زمان آن رسیده که با حاشیه های مزاحم اطراف ال سی دی های موبایل خداحافظی کنیم. لبه های سیاه رنگی که موجب بزرگ شدن گوشی در عین کوچکی ال سی دی می شدند. بعد از معرفی گوشی هایی با لبه های باریک ال جی حالا گوشی Aquos Crystal را می توان اولین گوشی بدون لبه دنیا نامید. 

 

 

این گوشی که توسط کمپانی نامدار Sharp توسعه داده شده، بر اساس طراحی نوین روز و با کمترین میزان لبه صفحه نمایش تولید شده است. در واقع شما با در دست گرفتن این گوشی تنها یک صفحه نمایش در دست گرفته اید و حاشیه ای در کار نیست. اما این تنها خلاقیتی نیست که در این گوشی به کار گرفته شده است. در تمامی گوشی ها فضای بالای صفحه نمایش جهت قرار گرفتن دوربین و اسپیکر و ... در نظر گرفته می شود اما Aquos Crystal فضای پایین گوشی را برای دوربین جلوی گوشی انتخاب کرده است.

 

 

در واقع تنها جایی از این گوشی که ال سی دی در آن قرار ندارد همان بخش کوچک پایین آن است.این گوشی اما در دو نسخه تولید شده است، یک نسخه 5 اینچی با صفحه نمایش اچ دی و نسخه dubbed Crystal X دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی فول اچ دی است. نسخه 5 اینچی این گوشی در 29 آگوست معرفی خواهد شد اما نسخه مجهزتر در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. 

 

 

در زیر ویدیوهایی از این گوشی بدون لبه ژاپنی را مشاهده می کنید :

 

گوشی Aquos Crystal، اولین گوشی تقریبا بدون لبه دنیا

 

 

 

 

به نظر شما آیا تکنولوژی گوشی های بدون لبه به زودی همه گیر خواهد شد؟ نداشتن لبه های سیاه صفحه نمایش تا چه میزان برای شما اولویت محسوب می شود؟  27 مرداد 1393
19 نظر
4.20
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری