تست همراه اول

سرویس خبر
27 مرداد 1393 ساعت 13:31
56 نظر

 

6 گوشی هوشمند زیبای بازار با جنس بدنه فلزی

جی اس ام: شما دوست دارید گوشی هوشمند شما از چه ماده‌ای ساخته شده باشد؟ اگر این سوال را از افراد مختلف بپرسیم جواب‌های گوناگونی دریافت خواهیم کرد، اگر از یک مهندس موبایلی بپرسید او بدون فکر می‌گوید که پلاستیک بهترین ماده برای ساخت گوشی هوشمند است. زیرا پلاستیک به راحتی امواج را از خود عبور می‌دهد.

جی اس ام: شما دوست دارید گوشی هوشمند شما از چه ماده‌ای ساخته شده باشد؟ اگر این سوال را از افراد مختلف بپرسیم جواب‌های گوناگونی دریافت خواهیم کرد، اگر از یک مهندس موبایلی بپرسید او بدون فکر می‌گوید که پلاستیک بهترین ماده برای ساخت گوشی هوشمند است. زیرا پلاستیک به راحتی امواج را از خود عبور می‌دهد.

یک طراح می‌گوید که بهترین ماده برای ساخت گوشی هوشمند شیشه و یا فلز است که باعث می‌شود گوشی شکلی زیبا و خاص را به خود بگیرد. همانطور که می‌دانید در حال حاضر تعداد زیادی گوشی با جنس فلز و یا شیشه در دنیا وجود ندارد و تمام گوشی‌هایی که از این جنس هستند به عنوان گوشی‌های رده بالا شناخته می‌شوند. در این مقاله 6 گوشی را به شما معرفی خواهم کرد که جنس بدنه آن‌ها از فلز و شیشه ساخته شده که باعث می‌شود عمر گوشی و دوام آن بالا رود، این 6 گوشی را می‌شناسید اما اگر قصد خرید گوشی با جنس خوب را دارید این مقاله همه را در یک جا برای شما جمع کرده تا به شما کمک کند بتوانید بهترین تصمیم را بگیرد.

1 – Apple iPhone 5s

نمی‌خواهیم طرف آیفون را بگیریم اما باید قبول کنیم که آیفون 5s یکی از زیباترین گوشی‌هایی است که در بازار وجود دارد.این زیبایی از ترکیب شیشه، فلز و اسلیل ضد زنگ در کنار هم به وجود آمده است و در کنار اینکه ظاهری زیبا را برای آیفون به همراه داشته باعث شده که آیفون عمر زیادی نیز داشته باشد. اگر بتوانید با سیستم عامل iOS کنار بیایید آیفون 5s یکی از بهترین و زیرکانه ترین انتخاب‌ها برای خرید گوشی موبایل است.

 

 

 

 

2 – HTC One M8

One M8 یکی از بهترین‌ گوشی‌های هوشمند امروزی است، نه تنها از نظر جنس بدنه بلکه از نظر سخت افزاری نیز یکی از بهترین‌ها است. اما موضوعی که در اینجا برای ما اهمیت دارد جنس بدنه این گوشی است. 90 درصد One M8 از فلز ساخته شده که برای آن یک پرستیژ خاص را به همراه دارد. زمانی که گوشی را از نزدیک ببنید و آن را در دست بگیرید متوجه می‌شوید که جنس گوشی با تمام گوشی‌هایی که تا امروز دیده‌اید تفاوت دارد.

 

 

 

 

 

 

 

3 – HTC One Mini 2

این هم قهرمان کوچک اچ تی سی، One Mini 2 تمام خوبی‌های M8 را به ارث برده اما آن‌ها را در یک بسته کوچکتر جا داده است. زمانی که به پای مقایسه برسد هیچ گوشی‌ای در سطح این گوشی بهتر از One Mini 2 نخواهد بود. جنس خوب فلزی گوشی هم باعث زیبایی آن شده هم باعث شده زمانی که آن را در دست می‌گیرید حس یک گوشی خوب به شما القاء شود.

 

 

4 – Huawei Ascend P7

شاید انتظار نداشتید که یک گوشی هوآوی را در این لیست ببنید، اما P7 توانسته ما را قانع کند که آن را در این لیست بگنجانیم، این گوشی از هر نظری که فکرش را بکنید خوب است. ترکیبی از شیشه و استیل در کنار ضخامت بسیار کم باعث شده تا پی 7 به یکی از بهترین هوشمندهای بازار تبدیل شود. این گوشی تنها 6.5 میلیمتر ضخامت دارد و می‌توانیم آن را یکی از نازک ترین گوشی‌های بازار بنامیم.

 

 

 

 

 

 

 

5 – Samsung Galaxy Alpha

اگر اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بدانید که سامسونگ به تازگی این گوشی را معرفی کرده است. آلفا گوشی‌ای است که هدفی جز طراحی خوب را دنبال نمی‌کند. به دست آوردن این هدف برای آلفا کار زیاد سختی نیست زیرا اطراف گوشی از فلز ساخته شده و در قاب پشتی گوشی نیز می‌توانیم یک طراحی خاص و زیبا را ببنیم. اما جنس خوب تنها مشخصه بارز این گوشی نیست، گلکسی آلفا تنها 6.7 میلیمتر ضخامت دارد که باعث می‌شود این گوشی نازک ترین گوشی گلکسی باشد که تا امروز معرفی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

6 – Sony Xperia Z2

این لیست بدون Xperia Z2 تکمیل نمی‌شد. این گوشی واقعا زیبا است، در جلو و عقب گوشی شاهد استفاده از شیشه هستیم که این دو شیشه توسط یک فریم فلزی به هم متصل شده‌اند. اما تمام خوبی این گوشی جنس بدنه آن نیست، Z2 یک گوشی ضد آب است که آن را برای استفاده در هر شرایطی مناسب کرده است.

 

 

 

 

   27 مرداد 1393
56 نظر
4.64
  28 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری