تست همراه اول

سرویس خبر
25 مرداد 1393 ساعت 10:36
20 نظر

 

احتمالا آیفون 6 با سایز صفحه نمایش بزرگ iPhone 6L نام خواهد گرفت

: در حالیکه فاصله زیادی با معرفی آیفون 6 نداریم حالا دیگر می توان شایعات موثق تری را مطرح کرد. بنابر شایعات اخیر احتمالا نام آیفون با سایز بزرگ iPhone 6L خواهد بود.

: در حالیکه فاصله زیادی با معرفی آیفون 6 نداریم حالا دیگر می توان شایعات موثق تری را مطرح کرد. بنابر شایعات اخیر احتمالا نام آیفون با سایز بزرگ iPhone 6L خواهد بود. 

بر طبق شایعاتی که قبلا منتشر شده بود می دانیم که اپل دو نسخه از آیفون 6 را با سایزهای 4.7 و 5.5 اینچی معرفی خواهد کرد. اما چیزی که هنوز مشخص نشده است این است که اپل چه نامی را برای این دو گوشی انتخاب خواهد کرد. حتی در عکس های منتشر شده از آیفون 6 و جعبه آن نیز این موضوع مشخص نشده است. حالا یک منبع چینی به 9toMac گفته اپل برای گوشی سایز بزرگ خود نام 6L را برگزیده است که احتمالا L حرف اول Large بوده است. 

 

 

اما نام آیفون کوچکتر یا نسخه 4.7 اینچی چه خواهد بود؟ اگر اپل نام iPhone 6c را انتخاب کند، به دلیل اینکه این نام قبلا بر روی iPhone 5c و نسخه ارزان قیمت آیفون انتخاب شده بوده این مطلب را ممکن است به کاربر القا کند که این نسخه نیز نسخه ضعیف تر و ارزان آیفون خواهد بود و با توجه به تجربه ناموفق iPhone 5c احتمال دارد همین نامگذاری سبب تجربه ای ناموفق دیگری در iPhone 6c شود. اما اگر اپل بخواهد پسوند S را برای آیفون 6 با سایز 4.7 اینچی انتخاب کند باز هم به کاربر این را القا می کند که iPhone 6s نسخه تکامل یافته ی iPhone 6 است. زیرا همیشه روال معرفی گوشی های اپل بدین گونه بوده است. تمام این ها می تواند ما را به این نتیجه برساند که بهتر است اپل برای نسخه 4.7 اینچی نام iPhone 6 را انتخاب کرده و برای نسخه بزرگ تر یعنی 5.5 اینچی نام iPhone 6L را برگزیند. 

بر طبق آخرین شایعات منتشر شده iPhone 6L دارای باتری 2915 میلی آمپری بوده و iPhone 6 نیز باتری 1810 میلی آمپری خواهد داشت. این در حالیست که آخرین نسخه آیفون یعنی iPhone 5s مجهز به باتری 1560 میلی آمپری بوده است. 

به احتمال قوی 8 سپتامبر شاهد معرفی این دو گوشی خواهیم بود. نظر و حدس شما درباره نامگذاری این نسخه از آیفون چیست؟ 

   25 مرداد 1393
20 نظر
4.29
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری