تست همراه اول

سرویس خبر
18 مرداد 1393 ساعت 14:15
48 نظر

 

تصاویری از آیفون ۶ لو رفته که به نظر می‌رسد نسخه واقعی آن باشد

– جی اس ام: به گزارش سایت techradar عکس‌هایی از یک بتا تستر آیفون لو رفته که آیفون ۶ و جعبه آن را نشان می‌دهد. ماه‌هاست که عکس‌هایی از بدنه و رندرهایی از شکل ظاهری آیفون ۶ را در سایت‌ها می‌بینیم اما این جدیدترین تصویری است که از گوشی جدید اپل منتشر شده و به نظر می‌رسد که اینبار با یک نسخه واقعی از آیفون ۶ روبرو هستیم.

– جی اس ام: به گزارش سایت techradar  عکس‌هایی از یک بتا تستر آیفون لو رفته که آیفون ۶ و جعبه آن را نشان می‌دهد. ماه‌هاست که عکس‌هایی از بدنه و رندرهایی از شکل ظاهری آیفون ۶ را در سایت‌ها می‌بینیم اما این جدیدترین تصویری است که از گوشی جدید اپل منتشر شده و به نظر می‌رسد که اینبار با یک نسخه واقعی از آیفون ۶ روبرو هستیم.
منبعی که عکس‌ها را در اختیار techradar قرار داده گفته که این‌ها توسط یک بتا تستر اپل گرفته شده اما اطلاعات بیشتری را در اختیار آن‌ها نگذاشته است. منبع مذکور ذکر کرده که بطور ۱۰۰ درصد از واقعی بودن عکس‌ها مطمئن نیست اما با بررسی که روی اطلاعات عکس‌ها (Exif) صورت گرفته صحت عکس‌ها را با احتمال بالایی تأیید می‌کند.
 

بطور قطع زمان همه ابهامات را درباره آیفون ۶ برطرف خواهد کرد اما اگر صحت این عکس‌ها تأیید شود مشخص می‌شود که با یک دستگاه فوق العاده مواجه هستیم که بطور شگفت انگیزی باریک است. آیفون ۶ در حالی سایز خود را افزایش داده و باریک‌تر شده که همچنان از نظر ظاهری خود را در کنار دیگر اعضای خانواده آیفون می‌بیند و در همان نگاه اول اصالت خود را به رخ می‌کشد.
همچنین نکته هیجان انگیز دیگر استفاده از شیشه مقاوم سفایر روی صفحه نمایش آیفون ۶ است که قبلا در درباره آن مطالبی خوانده بودیم و می‌توان گفت در نوع خود انقلاب جدیدی برای صفحه نمایش گجت‌های همراه محسوب می‌شود. 
از امروز دقیقا یک ماه انتظار سخت و طاقت فرسا برای طرفداران اپل باقی مانده تا با گوشی جدید خود را رسما آشنا شوند. آیفون ۶ به همراه نسخه نهایی iOS 8 در تاریخ ۹ سپتامبر رونمایی خواهد شد.
 
 
 


  18 مرداد 1393
48 نظر
2.83
  41 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری