تست همراه اول

سرویس خبر
18 مرداد 1393 ساعت 14:32
18 نظر

 

7 برنامه و بازی پولی آیفون که امروز می توانید آن ها را به رایگان دریافت کنید

: اگر شبکه های اجتماعی را دنبال کرده باشید می دانید که روزانه اپلیکیشن های پولی که رایگان می شوند را می توانید از آن جا به صورت رایگان دانلود نمایید. اما امروز در این پست به معرفی 7 اپلیکیشن آی پد خواهیم پرداخت که می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. هزینه تقریبی این اپلیکیشن ها 20 دلار است.

: اگر شبکه های اجتماعی را دنبال کرده باشید می دانید که روزانه اپلیکیشن های پولی که رایگان می شوند را می توانید از آن جا به صورت رایگان دانلود نمایید. اما امروز در این پست به معرفی 7 اپلیکیشن آی پد خواهیم پرداخت که می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. هزینه تقریبی این اپلیکیشن ها 20 دلار است.

 

 

 

Swordigo

 

 

اولین اپلیکیشن که در این پست خدمت شما معرفی می کنیم بازی Swordigo است. در این بازی سرگرم کننده شما در نقش شخصیت بازی باید به نبرد اشیا و سرزمین ها رفته و آن ها را تسخیر کنید. اگر به بازی های ماجراجویی علاقه داشته باشید این بازی بهترین گزینه برای شماست که قبلا با قیمت 3 دلار در اپ استور وجود داشته و امروز می توانید آن را در زمان محدود به صورت رایگان دانلود کنید. 

دانلود اپلیکیشن Swordigo

 

LensFlare

 

 

بی شک یکی از بهترین اپلیکیشن های اپل در زمینه نورپردازی LensFlare است. با این اپلیکیشن می توانید نورهای مصنوعی در عکس خود قرار داده و جلوه زیباتری به عکس دهید. قرار دادن خورشید و نورهای طبیعی در هر نقطه از عکس و قرار گرفتن بوکه در عکس از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن فوق العاده 4 دلاری است که همینک می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید. اگر به عکاسی علاقه مندید این اپلیکیشن را از دست ندهید. 

دانلود اپلیکیشن LensFlare

 

Static Motion

 

 

 

یک بازی فوق العاده که بر اساس سرعت عکس العمل و واکنش های شما مراحلی را تدوین کرده و هیجان را به شما تزریق می کند. اگر به بازی های سرعتی و هیجانی علاقه دارید این بازی را که امروز منحصرا رایگان شده، از دست ندهید. 

دانلود اپلیکیشن Static Motion

 

MoviePro

 

 

اگر به فیلمسازی علاقه دارید این اپلیکیشن 5 دلاری از بهترین گزینه ها برای شما محسوب می شود. این اپلیکیشن که منحصرا امروز رایگان شده به شما کمک می کند تا فیلم های خود را تدوین کرده و افکت های جذاب بر روی آن اعمال کنید. با MoviePro یک کارگردان حرفه ای خواهید شد.

دانلود اپلیکیشن MoviePro

 

Bowling Game 3D

 

 

اگر به بازی بولینگ علاقه دارید Bowling Game 3D شما را ساعت ها به خود سرگرم خواهد کرد. این بازی که پیش از این 5 دلار قیمت داشته است همینک به صورت رایگان در اپ استور قرار گرفته است. امکان برگزاری لیگ و بازی چند نفره با دوستانتان از ویژگی های این اپلیکیشن است. 

دانلود بازی Bowling Game 3D

 

Photo Eraser

 

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که عکسی در یک منظره ای زیبا گرفته و اشخاصی در پشت سر شما باعث شدند عکس شما زیبا نباشد یا اینکه عکسی در یک منطقه ای جذاب گرفته و یک سطل آشغال یا تیر برق مزاحم عکس شما شده باشد. Photo Eraser اپلیکیشنی 4 دلاری است که امروز شما می توانید آن را رایگان دانلود کرده و بخش هایی از عکس که دوست ندارید در عکس دیده شود را به شکلی طبیعی پاک کنید.

دانلود اپلیکیشن Photo Eraser 

 

SuperSlo Slow Motion Camera

 

 

اگر به ساخت فیلم ها و کلیپ های اسلوموشن علاقه مندید این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا کلیپ هایی اسلوموشن ساخته و آن ها را ذخیره نمایید. در نهایت می توانید کلیپ های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن 4 دلاری را امروز به رایگان می توانید دانلود کنید. 

دانلود اپلیکیشن SuperSlo Slow Motion Camera

 
 
اما اگر دوست دارید تا از آخرین اپلیکیشن های پولی که یک روز رایگان شده اند با خبر شوید می توانید اکانت با نام GSMwebsite را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. 
 
 


  18 مرداد 1393
18 نظر
4.07
  15 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری