تست همراه اول

سرویس خبر
12 مرداد 1393 ساعت 13:26
29 نظر

 

5 نکته مهم در طراحی جدید آیفون 6 +عکس

: در حالیکه حدودا یک ماه تا زمان معرفی آیفون 6 زمان داریم به نظر می رسد دیگر می توان به جمع بندی کامل در زمینه طراحی آیفون 6 رسید. در این پست به 5 نکته در طراحی آیفون 6 پرداخته ایم که آن را از نسخه های پیشین خود متمایز می کند.

: در حالیکه حدودا یک ماه تا زمان معرفی آیفون 6 زمان داریم به نظر می رسد دیگر می توان به جمع بندی کامل در زمینه طراحی آیفون 6 رسید. در این پست به 5 نکته در طراحی آیفون 6 پرداخته ایم که آن را از نسخه های پیشین خود متمایز می کند. 

 

1- آیفون 6 با جنس بدنه فلزی تر

 

 

در طراحی آیفون 6 از فلز بیشتری نسبت به iPhone 5s استفاده شده است و همین باعث می شود که کاربر حس خوبی نسبت به دست گرفتن این گوشی داشته باشد. در آیفون 6 شاهد آن هستیم که پشت و کناره های گوشی به طور کامل فلزی هستند و ما را به یاد آی پاد تاچ می اندازند. به نظر می رسد اپل هر دو سال یک بار تحول عمده ای در طراحی خود به وجود می آورد و امسال نیز این تحول شامل آیفون 6 شده است. 

 

2- لبه های گرد

 

 

یکی از تغییرات مهم در طراحی آیفون 6 گرد شدن لبه های آن است که می تواند این گوشی را خوش دست تر نسخه های پیشین آیفون کند. به نظر می رسد کمپانی های ساخت کیس و کیف برای آیفون 6 از همین حالا طراحی های ایده آلی برای آیفون 6 با لبه های گرد ترتیب داده اند. گرد بودن لبه های گوشی باعث می شود تا گوشی راحت تر در دست نگه داشته شود. در زیرآیفون 6 با نسخه های یپشین آیفون 5s مقایسه شده است: 

 

 

 

 

 

 

 

3- امکان کار با یک دست

گرد شدن لبه ها و کاهش ضخامت آیفون 6 باعث شده که رغم افزایش سایز صفحه نمایش بتوان با این گوشی با یک دست کار کرد. طبعا این در شرایطی است که شاهد آیفون 6 با سایز صفحه نمایش 4.7 اینچی باشیم. اپل ضمنا کلید پاور را به سمت کنار گوشی برده تا کار با گوشی راحت تر از قبل شود و شما به راحتی بتوانید با یک دست کنترل کاملی بر روی آیفون داشته باشید. 

 

 

 

4- صفحه نمایش ضد خش سفایر 

استفاده از شیشه سفایر یا همان یاقوت کبود باعث می شود شما از محافظ صفحه نمایش بی نیاز شوید. استفاده از این نوع شیشه در صفحه نمایش آیفون 6 یک تحول مهم محسوب می شود. پیش از این نیز در به بررسی صفحه نمایش سفایر آیفون به صورت ویدیویی پرداخته بودیم که در زیر ویدیوی آن را می توانید مشاهده کنید. 

 

ویدیوی تست مقاومت صفحه سافایر آیفون 6 

 

 

 

ویدیوی تست مقاومت شیشه سافایر در مقابله با سنگ 

 

 

 

5- خداحافظی با خط های غیر جذاب

در عکس هایی که از طراحی آیفون 6 منتشر شده دو خط را در پشت این گوشی شاهد هستیم که به نوعی طراحی آن را زشت کرده است. شواهد و شایعات بر این اساس است که این دو خط در طراحی نهایی آیفون 6 و بعد از حک شدن لوگوی اپل در پشت این گوشی پاک خواهد شد و در نتیجه ظاهر گوشی یک دست تر و جذاب تر خواهد شد. 

 

 

با توجه به این تغییرات نظر شما درباره طراحی نهایی آیفون 6 چیست؟  12 مرداد 1393
29 نظر
3.56
  27 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری