تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1393 ساعت 11:37
8 نظر

 

معرفی بازی زیبای Leo's Fortune

جی اس ام: در این بازی یک غول کوچک سبز رنگ که پوشیده از خز است و یک سبیل بزرگ بر روی صورت خود دارد به عنوان قهرمان بازی قرار گرفته است. این غول کوچک یک روز از خواب بیدار می‌شود و مشاهده می‌کند که ناگهان تمام سکه‌هایش که ثروت آن بودند دزیده شده‌اند.

جی اس ام: در این بازی یک غول کوچک سبز رنگ که پوشیده از خز است و یک سبیل بزرگ بر روی صورت خود دارد به عنوان قهرمان بازی قرار گرفته است. این غول کوچک یک روز از خواب بیدار می‌شود و مشاهده می‌کند که ناگهان تمام سکه‌هایش که ثروت آن بودند دزیده شده‌اند.

این غول به همین خاطر تصمیم می‌گیرد که این ثروت دزیده شده را باز پس بگیرد. داستان بازی و حتی نام بازی همین است که برای شما بیان کردم اما چیزی که این بازی را محبوب کرده و باعث شده تا امروز آن را به شما معرفی کنم گرافیک بسیار خوب و در عین حال تجربه خوب بازی است که این بازی برای کاربر به همراه دارد.

در این بازی 5 مرحله که مناطق مختلف هستند بر سر راه این غول سبز قرار دارد، در هر کدام از این مناطق 4 مرحله در نظر گرفته شده است. اما طریقه بازی به چه صورتی است؟

صفحه نمایش گوشی و یا تبلت شما به دو قسمت تقسیم می‌شود. دست راست یا به عبارت بهتر انگشت شست راست شما مسئول نیمه راست صفحه و انگشت شست چپ شما مسئول نیمه چپ صفحه نمایش است.

در سمت چپ صفحه نمایش انگشت شست شما مسئول حرکت این غول سبز به جلو و عقب است، هر چه انگشت خود را بیشتر به عقب و یا جلو بکشید سرعت حرکت بیشتر خواهد شد.

توسط انگشت سمت راست می‌توانید غول را به بالا و یا پایین هدایت کنید، زمانی که انگشت خود را بر روی صفحه نمایش در سمت راست به بالا بکشید لئو به سمت بالا رفته و برای اینکه بتواند بیشتر به بالا پرتاب شود باد کرده و سبک تر می‌شود. زمانی که آن را به سمت پایین هدایت کنید به همان صورت باقی خواهد ماند و در اندازه آن تغییری ایجاد نخواهد شد اما به سمت پایین حرکت خواهد کرد.

این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی‌ای به نام BadLand دارد، من بازی BadLand را زیاد بازی کردم اما باید اعتراف کنم که از این بازی لذت بیشتری بردم و دلایل خوبی نیز دارم.

اولین دلیل این است که حرکت این غول سبز به طور کامل در دست خود کاربر است، بر خلاف هیولای بازی BadLand که تنها به جلو حرکت می‌کرد.

دلیل دوم این است که گرافیک این بازی بسیار بهتر از بازی BadLand است و در ضمن حرکت غول سبز رنگ در محیط بازی بسیار روان است و گویی بر روی زمین سر می‌خورد.

در کنار گرافیک خوب بازی، سازندگان به موزیک نیز اهمیت زیادی داده‌اند. تمام حرکات این غول دوست داشتنی حتی حرکات جزئی آن با صدایی همراه است، علاوه بر این زمانی که بتوانید یک مسیر سخت را رد کنید غول با هیجان و صدای بلند خوشحالس خود را ابراز می‌کند. به شما توصیه می‌کنم اگر بازی را انجام می‌دهید به هیچ وجه موزیک آن را از دست ندهید و حتی با هدفون بازی را انجام دهید تا بتوانید به صورت کامل و با کیفیت موزیک این بازی بشنوید.

در زیر ویدیویی را مشاهده می‌کنید که به شما محیط بازی را به خوبی نشان می‌دهد.  6 مرداد 1393
8 نظر
4.50
  22 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری