تست همراه اول

سرویس خبر
1 مرداد 1393 ساعت 10:36
5 نظر

 

پتنت ساعت هوشمند اپل با نام iTime منتشر شد

جی اس ام: USPTO پتنتی از ساعت هوشمند اپل را منتشر کرده است که این پتنت می‌تواند چند نوع ساعت را پوشش دهد. به طور مثال طراحی برای بند هوشمند که در داخل خود سنسورهایی دارد و همچنین کنترل‌هایی که می‌تواند دستگا‌ه‌های پخش موزیک مانند آی‌پاد را کنترل کند.

 - جی اس ام: USPTO پتنتی از ساعت هوشمند اپل را منتشر کرده است که این پتنت می‌تواند چند نوع ساعت را پوشش دهد. به طور مثال طراحی برای بند هوشمند که در داخل خود سنسورهایی دارد و همچنین کنترل‌هایی که می‌تواند دستگا‌ه‌های پخش موزیک مانند آی‌پاد را کنترل کند.

این پتنت به یک گجت به نام iTime اشاره می‌کند که به راحتی می‌تواند از بند خود جدا شده و به عنوان یک گجت مستقل عمل کند. بند ساعت نیز می‌تواند ویژگی‌هایی را به مغز اصلی دستگاه که خود ساعت است اضافه کند این ویژگی‌ها عبارتند از: GPS، Wi-Fi و لرزش‌های ویبراتور.

طراحی این ساعت شبیه به ساعت‌های معمولی و مانند نسل ششم آی‌پاد نانو است و می‌تواند دیتاها را به صورت بی سیم بین آی‌پد و آیفون انتقال دهد.

علاوه بر این این پتنت ویژگی‌های لمسی‌ای را نشان می‌دهد که ما در شایعات گذشته شنیده بودیم، توسط این ویژگی‌های لمسی به کاربر این امکان داده خواهد شد تا با حرکات مشخصی به تماس‌ها پاسخ دهد

شایعات می‌گویند که در اواخر سال جاری ما شاهد معرفی این ساعت خواهیم بود، شما تمایلی به خرید این محصولات پوشیدنی جدید دارید؟ اگر قرار باشد یکی از این محصولات را انتخاب کنید به سمت کدام کمپانی گرایش پیدا خواهید کرد؟

 

 

منبع: techcrunch  1 مرداد 1393
5 نظر
3.91
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری