تست همراه اول

سرویس خبر
31 تیر 1393 ساعت 14:41
17 نظر

 

Xiaomi دستبند هوشمند خود را با قیمت 13 دلار معرفی کرد

جی اس ام: Xiaomi که به عنوان پرطرفدارترین کمپانی سازنده گوشی‌های هوشمند است امروز وارد دنیای محصولات پوشیدنی شد. این کمپانی امروز دستبند هوشمندی با به نام CNY79 تنها با قیمت 13 دلار را معرفی کرد.

جی اس ام: Xiaomi که به عنوان پرطرفدارترین کمپانی سازنده گوشی‌های هوشمند است امروز وارد دنیای محصولات پوشیدنی شد. این کمپانی امروز دستبند هوشمندی با به نام CNY79 تنها با قیمت 13 دلار را معرفی کرد.

Mi Band سنسورهایی دارد که برای جمع آوری دیتاهای مختلف سلامتی به کمک کاربر می‌آید و به علاوه به عنوان زنگ بیدار باش نیز عمل می‌کند.

مدیر عامل Xiaomi امروز بر روی صحنه رفت و این دستبند هوشمند را معرفی کرد، این دستبند هوشمند می‌تواند تا 30 روز شارژ را در خود نگه دارد به علاوه اینکه به ویژگی ضد آب و ضد گرد و غبار بودن نیز مجهز است.

ویژگی دیگر این دستبند این است که Mi Band حتی می‌تواند قفل صفحه گوشی‌های هوشمند Xiaomi را باز کند.

اما گذشته از تمام امکاناتی که این دستبند دارد مهمترین ویژگی این دستبند این است که قیمت آن پایین است و در عین حال در رنگ‌های متفاوت و زیبای ارائه خواهد شد.

Xiaomi برنامه‌های دیگری برای این دستبند هوشمند دارد، به طور مثال قصد دارد از این دستبند به عنوان کد شناسایی شخص استفاده کند تا به طور مثال زمانی شخص به خانه خود نزدیک می‌شود درب منزل باز شود.

عکس‌های این دستبند را در ادامه مشاهده کنید.

 

   31 تیر 1393
17 نظر
4.87
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری