تست همراه اول

سرویس خبر
31 تیر 1393 ساعت 11:40
10 نظر

 

نگاهی به تغییرات ایجاد شده در iOS 8 Beta 4

جی اس ام: شب گذشته نسخه Beta 4 از iOS 8 در اختیار توسعه دهندگان و افرادی که نسخه بتای آن را نصب کرده بودند قرار گرفت. iOS 8 که خرداد امسال در همایش WWDC14 معرفی شد قرار است نسخه نهایی آن همراه با آیفون ۶ در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار بگیرد.

جی اس ام: شب گذشته نسخه Beta 4 از iOS 8 در اختیار توسعه دهندگان و افرادی که نسخه بتای آن را نصب کرده بودند قرار گرفت. iOS 8 که خرداد امسال در همایش WWDC14 معرفی شد قرار است نسخه نهایی آن همراه با آیفون ۶ در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار بگیرد. هم اکنون یک سری از تغییرات محسوسی که در نسخه Beta 4 آن ایجاد شده است را با هم مرور می‌کنیم:

 

اپلیکیشن Tips

از زمان معرفی iOS 8 تاکنون هنوز یک سری ابهامات و سوال‌هایی از امکانات کامل آن و نحوه عملکرد بخش‌های مختلف آن در ذهن کاربران وجود داشت. اپل در این نسخه تصمیم گرفت اپلیکیشن جدیدی به نام Tips را وارد iOS کند تا کاربران بتوانند اطلاعات خود را درخصوص بخش‌های مختلف iOS کامل کنند.
 

 

طراحی مجدد Control Center

بالاخره طراحی کنترل سنتر در iOS 8 دستخوش تغییراتی شده است. در این نسخه حاشیه آیکن‌ها حذف شده که نمای زیباتری به کنترل سنتر داده است.
 

 

تنظیمات Display

در این نسخه تنظیمات تصویر پس زمینه از تنظیمات نور صفحه جدا شده و تنظیم نور صفحه به قسمتی به نام Display & Brightness منتقل شده است. همچنین از اینجا می‌توان سایز فونت‌ها را تغییر داد و یا نوشته‌ها را به صورت Bold درآورد.
 

 

Mail Swipe Options

در این نسخه امکان جالبی قرار داده شده که پیش از این در iOS شاهد نبودیم. حالا شما می‌توانید انتخاب کنید که با سوایپ کردن یا کشیدن انگشت روی ایمیل‌ها چه عملی انجام شود. امکان این انتخاب در هر دو جهت کشیدن به سمت راست و کشیدن به سمت چپ فراهم شده است.
 

 

اپلیکیشن‌های پشنهادی در Lock Screen

امکان پیشنهاد اپلیکیشن‌هایی براساس موقعیت مکانی، از بین اپلیکیشن‌های نصب شده روی دستگاه یا از میان اپلیکیشن‌های موجود در اپ استور نیز امکان جدیدی‌ست که در نسخه بتای چهارم اضافه شده است.
 

 

Dictation

در صورت استفاده از قابلیت Dictation حالا می‌توانید هنگام صحبت کردن به صورت زنده متن تایپ شده‌ی آن را در کادر مربوط مشاهده کنید. پیش از این متن صحبت‌های شما در پایان و بعد از زدن دکمه Done نمایان میشد.
 

 

Home Data

در قسمت Privacy در Settings حالا شاخه جدیدی اضافه شده به اسم Home Data که در آن می‌توانید دسترسی اپلیکیشن‌ها را به اطلاعات HomeKit محدود کنید.
 

 

Favorites & Recents

همانطور که دیده بودیم در iOS 8 امکان دسترسی به آخرین تماس‌ها و افراد مورد علاقه در تسک منیجر فراهم شده بود. حالا با اضافه شدن این قسمت شما می‌توانید انتخاب کنید که در تسک منیجر فقط افراد مورد علاقه یا فقط تماس‌های اخیر یا هیچکدام نمایش داده شود.
 

 

Health App

امکان مشاهده میزان مصرف کالری با تفکیک بیشتر در Health App
 

 

دکمه‌های جدید در AssistiveTouch
در این نسخه دکمه‌های Control Center و Notification Center به AssistiveTouch اضافه شده است.
 

 

آیکن‌های جدید
همچنین تغییرات جزئی دیگری نیز در قسمت‌های دیگر ایجاد شده که در عکس زیر مشخص شده است
 

 

اگر در حال حاضر بتای سوم از iOS 8 را روی آیفون خود نصب دارید می‌توانید از قسمت Settings > General > Software Update بتای چهارم را دانلود و به صورت خودکار نصب نمایید.

   31 تیر 1393
10 نظر
4.44
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری