تست همراه اول

سرویس خبر
29 تیر 1393 ساعت 10:29
8 نظر

 

ویدیویی از تست مقاومت شیشه سافایر آیفون 6 در مقابل اشیای سخت

: همانطور که در خبرها پیش از این اعلام کرده بودیم آیفون 6 مجهز به شیشه سافایر خواهد بود. این صفحه در مقابله با بسیاری از ضربات و خط و خش ها مقاوم خواهد بود و بنابراین شما با شیشه سافایر در آیفون 6 دیگر نیازی به مخافظ صفحه نمایش و امثالهم نخواهید داشت. اما این مقاومت در چه حدی خواهد بود؟ در این ویدیو مقاومت سافایر در مقابل سخت ترین اشیای دنیا را مشاهده خواهید کرد و تفاوت آن با آیفون 5s را خواهید دید.

همانطور که در خبرها پیش از این اعلام کرده بودیم آیفون 6 مجهز به شیشه سافایر خواهد بود. این صفحه در مقابله با بسیاری از ضربات و خط و خش ها مقاوم خواهد بود و بنابراین شما با شیشه سافایر در آیفون 6 دیگر نیازی به مخافظ صفحه نمایش و امثالهم نخواهید داشت.

 

 

اما این مقاومت در چه حدی خواهد بود؟ در این ویدیو مقاومت سافایر در مقابل سخت ترین اشیای دنیا را مشاهده خواهید کرد و تفاوت آن با آیفون 5s را خواهید دید.

 

ویدیوی تست مقاومت صفحه سافایر آیفون 6 

 

 

 

ویدیوی تست مقاومت شیشه سافایر در مقابله با سنگ 

 

 

 

 

به نظر شما شیشه سافایر تا چه حد می تواند کاربران را برای خرید آیفون 6 مشتاق کند؟ آیا زمان آن رسیده است که با محافظ صفحه و بامپرها خداحافظی کنیم؟ آیا احتمال این وجود دارد که اپل از سافایر برای صفحه نمایش آیفون 6 استفاده نکرده و از شیشه های معمول استفاده کند؟ 

 

   29 تیر 1393
8 نظر
4.26
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری