جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
25 تیر 1393 ساعت 16:31
134 نظر

 

نظر اولیه کارشناس جی اس ام در مورد گوشی LG G3 پس از 1 ساعت کار با گوشی

جی اس ام: توجه داشته باشید که این نظر به عنوان نظریه اولیه ما خواهد بود برای اینکه بتوانیم نظر نهایی خود را در مورد این گوشی برای شما بیان کنیم باید صبور باشید تا این گوشی به دست کارشناسان ما برسد و در یک بررسی کلی و یک مقایسه جامع با دیگر محصولات پرچمدار مانند گلکسی اس 5 و اچ تی سی وان ام 8 نظر نهایی خود را در مورد این محصول تازه وارد بیان کنیم.

جی اس ام: ال جی جی 3 آخرین پرچمدار گوشی‌های ال جی است که به تازگی معرفی شده اما هنوز به بازار ایران نرسیده است. کارشناس این شانس را داشته تا پیش از اینکه این گوشی وارد بازار شود با آن کار کند و بتواند نظر اولیه را در مورد این گوشی ارائه کند.

 توجه داشته باشید که این نظر به عنوان نظریه اولیه ما خواهد بود  برای اینکه بتوانیم نظر نهایی خود را در مورد این گوشی برای شما بیان کنیم باید صبور باشید تا این گوشی به دست کارشناسان ما برسد و در یک بررسی کلی و یک مقایسه جامع با دیگر محصولات پرچمدار مانند گلکسی اس 5 و اچ تی سی وان ام 8 نظر نهایی خود را در مورد این محصول تازه وارد بیان کنیم.

در این چند دقیقه‌ای که ما با گوشی کار کردیم متوجه شدیم که G3 مانند نسل قبل خود یعنی G2 یک گوشی انقلابی نیست و چیزی نیست که بتواند تحسین ما را در برداشته باشد.

از مواردی که نظر ما را به خود جلب کرد، می‌توانیم به فاصله کم صفحه نمایش با لبه‌های گوشی اشاره کرد که به خوش دست بودن گوشی کمک بسیاری کرده است، این موضوع باعث شده با اینکه صفحه نمایش بزرگ است قاب گوشی خیلی بزرگ نشود و به راحتی در دست جای بگیرد.

مورد دیگر جنس پشت بدنه است، جنس قاب پشتی به گونه‌ای است که ظاهری شیک را به گوشی بخشیده اما متاسفانه جنس آن مانند ظاهرش چشمگیر نیست.

دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا  و پاور در پشت گوشی قرار دارند درست مانند نسل قبلی اما اینبار طراحی آن‌ها تخت شده است. کارآیی این دکمه‌ها بهتر از نسل قبلی است اما هنوز هم به علت اینکه نمی‌توانید دکمه‌ها را ببنید زمانی که قصد گرفتن عکس سلفی دارید احتمال لمس اشتباه دکمه‌ها وجود دارد.

این موارد نظر اولیه ما در مورد این گوشی است اما برای اینکه بتوانیم به شما بگوییم این گوشی می‌تواند با رقبای پر سر و صدای این روزهای بازار مبارزه کند یا خیر باید  تا زمان ارائه آن به بازار صبر کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

   25 تیر 1393
134 نظر
3.15
  54 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری