تست همراه اول

سرویس خبر
24 تیر 1393 ساعت 17:20
10 نظر

 

جشنواره ماه مبارک رمضان سامسونگ برای خریداران S5 (رپرتاژ آگهی)

جی اس ام: سامسونگ از ابتدای ماه مبارک رمضان، جشنواره ویژه ای برای خریداران Samsung Galaxy S5 در پاساژ علاالدین برگزار کرده است که در آن به خریداران، هدایای ارزنده‌ای اهدا می‌کند.

جی اس ام: سامسونگ از ابتدای ماه مبارک رمضان، جشنواره ویژه ای برای خریداران Samsung Galaxy S5 در پاساژ علاالدین تهران و 4 شهر ایران (شیراز، تیریز، اهواز و مشهد مقدس) برگزار کرده است که در آن به خریداران، هدایای ارزنده‌ای اهدا می‌کند.
 

کسانی که گوشی های گلکسی اس 5 سامسونگ را خریداری کنند پس از خرید خود می توانند به کانتر سامسونگ مراجعه کنند و پس از ارائه فاکتور خرید به همراه کارت گارانتی معتبر (سامتل، پارس مایکروتل و بین المللی) از مسئول غرفه، کارت قرعه کشی را دریافت و آن را پر کنند و در قرعه کشی شرکت کنند. البته سامسونگ به همه خریداران، یک قاب پشتی طرح فوتبال جام جهانی اهدا می‌کند.
 

این قرعه کشی بزرگ هر روز در چند نوبت مختلف به فاصله زمانی حدود 2 ساعت در هر کدام از شهرهای ذکر شده برگزار می شود و در هر قرعه کشی، 2 گوشی و یک تبلت جایزه داده خواهد شد.
 

اگر شما هم دوست دارید یکی از برندگان خوش شانس این جشنواره باشید، با مراجعه به یکی از پاساژهای زیر، یک گوشی سامسونگ اس 5 بخرید و در قرعه کشی شرکت کنید.

لیست پاساژها:

تهران: پاساژ علاالدین/تقاطع خیابان جمهوری و حافظ

تبریز: پاساژ شریعتی/ خیابان شریعتی

مشهد مقدس: بازارچه موبایل/ خیابان احمدآباد

اهواز: پاساژ کربلایی/ خیابان کاوه

شیراز: پاساژ صوت و تصویر/ خیابان کریمخان زند، نبش خیابان داریوش 

 

 

 

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری