تست همراه اول

سرویس خبر
16 تیر 1393 ساعت 11:55
131 نظر

 

قدرت برند؛ آیا نام این 10 گوشی را می دانید؟ +عکس

: زمانی که شما یک آیفون خریداری می کنید، همه دوستانتان از آن با خبر می شوند. زمانی که یک آیفون در دست دارید همه اطرافیان شما بدون اینکه لوگوی اپل را مشاهده کنند، از مدل گوشی شما با خبر می شوند. این قدرت برند اپل است که باعث می شود محصولات این برند اعتبار خاصی نسبت به محصولات مشابه داشته باشند. اما کمپانی های بسیاری در سال های اخیر بر روی برند خود کار کرده اند. اما به نظر شما تا چه حد در این راه موفق بوده اند؟ در این پست به بررسی این خواهیم پرداخت که کمپانی ها تا چه حد در کار خود موفق بوده اند.

: زمانی که شما یک آیفون خریداری می کنید، همه دوستانتان از آن با خبر می شوند. زمانی که یک آیفون در دست دارید همه اطرافیان شما بدون اینکه لوگوی اپل را مشاهده کنند، از مدل گوشی شما با خبر می شوند. این قدرت برند اپل است که باعث می شود محصولات این برند اعتبار خاصی نسبت به محصولات مشابه داشته باشند. اما کمپانی های بسیاری در سال های اخیر بر روی برند خود کار کرده اند. اما به نظر شما تا چه حد در این راه موفق بوده اند؟ در این پست به بررسی این خواهیم پرداخت که کمپانی ها تا چه حد در کار خود موفق بوده اند. 

 

 

بارزترین نشانه آیفون که در گوشی های دیگر مشاهده نمی کنیم دکمه هوم آن است. شما کافیست تنها عکسی از دکمه هوم آیفون را مشاهده کرده تا متوجه شوید چه کمپانی گوشی مذکور را ساخته است. اما هر برند سعی کرده است نشانه خاص خود را بر روی گوشی حفظ کند تا مدل یک گوشی را بدون دیدن مدل آن، افراد بتوانند حدس بزنند. بعضی از گوشی ها بدنه فلزی داشته، بعضی پلاستیکی، بعضی گوشه های خمیده داشته و بعضی دوربین هایی با مدل خاص دارند. اما برای اینکه مقایسه ای داشته باشیم با برندینگ اپل، در این پست عکس 10 گوشی را قرار داده ایم که شما می توانید نام و مدل آن را حدس بزنید و آن را در به ترتیب شماره آن ها در بخش نظرات قرار دهید. 

نکته : تمامی گوشی های زیر در طی 5 سال گذشته معرفی شده اند و همگی جزو پرچمداران برند خود محسوب می شوند. 

 

- گوشی شماره 1 : 

 

 

گوشی شماره 2 : 

 

 

گوشی شماره 3 : 

 

 

گوشی شماره 4 : 

 

 

گوشی شماره 5 : 

 

 

گوشی شماره 6 : 

 

 

گوشی شماره 7 : 

 

 

گوشی شماره 8 :

 

 

گوشی شماره 9 : 

 

 

گوشی شماره 10 : 

 

 

این ها 10 گوشی بودند که در 5 سال گذشته هر یک پرچمدار کمپانی خود بوده اند. از این 10 گوشی کدامیک را شناختید؟ همه 10 مورد؟ نیمی از آن ها؟ به نظر شما کدام کمپانی برندینگ موفق تری داشته است؟ کدام گوشی را از ظاهر آن می توان راحت تر تشخیص داد؟ 

 

   16 تیر 1393
131 نظر
4.00
  33 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری