تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1393 ساعت 14:59
32 نظر

 

آمار سیستم عامل ها در وب گردی، نزدیک شدن اندروید به iOS

: به نظر می رسد امپراطوری اپل هر روز نسبت به روز قبل متزلزل تر می شود و حالا اندروید کم کم در حال تصاحب جایگاه های اپل در دنیای فناوری اطلاعات است. بر طبق آخرین آمار منتشر شده اندروید به نزدیک ترین درصد میزان استفاده جهت وب گردی به سیستم عامل iOS رسیده است.

: به نظر می رسد امپراطوری اپل هر روز نسبت به روز قبل متزلزل تر می شود و حالا اندروید کم کم در حال تصاحب جایگاه های اپل در دنیای موبایل و تبلت است. بر طبق آخرین آمار منتشر شده، اندروید به نزدیک ترین درصد میزان استفاده از دستگاه ها جهت وب گردی، نسبت به iOS رسیده است.

 

 

بر این اساس 45.61 درصد از آمار مراجعه به سایت ها که از طریق تبلت و گوشی بوده، توسط سیستم عامل iOS انجام شده و 43.75 درصد از این مراجعات از طریق دستگاه های اندرویدی بوده است. این در حالیست که دیگر سیستم عامل های حال حاضر بازار زیر 3 درصد از آمار را به خود اختصاص داده اند. بر این اساس 1.99 درصد از مراجعه کنندگان دارای سیستم عامل ویندوزفون و 1.36 درصد دارای گوشی بلک بری بوده اند. جالب است بدانید که بر طبق این آمار سیستم عامل سیمبین و جاوا همچنان از ویندوزفون جلوتر هستند.

هرچند که همچنان سیستم عامل iOS در صدر این آمار قرار دارد اما شتاب اندروید به گونه ای است که قطعا در ماه های آینده از iOS پیشی خواهد گرفت. این اختلاف دو درصدی در حالی اتفاق افتاده است که در ماه اپریل این اختلاف بیش از 13 درصد بوده است و همین نشان از سرعت نزدیک شدن اندروید به iOS می دهد. 

اما باید دید استراتژی اپل برای از دست ندادن این رکورد چیست. نظر شما چیست؟ اپل در مقابله با اندروید چگونه می تواند به پیروزی دست یابد؟ 

 

منبع :3cseo  11 تیر 1393
32 نظر
4.00
  16 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری