تست همراه اول

سرویس خبر
2 تیر 1393 ساعت 13:50
22 نظر

 

9 استفاده جدید و جالب از دستگاه های اندرویدی قدیمی شما

: اگر از کاربران قدیمی اندروید بوده و تبلت و گوشی خود را به روز کرده باشید، با یک دستگاه اندرویدی قدیمی مواجه هستید که معمولا نه کسی قصد خرید آن را خواهد داشت و نه شما دیگر تمایلی به استفاده از آن دارید. در این پست به 9 کاربرد جدید از دستگاه های قدیمی اندروید خواهیم پرداخت که می تواند نفس تازه ای به دستگاه های شما می دهد.

: اگر از کاربران قدیمی اندروید بوده و تبلت و گوشی خود را به روز کرده باشید، با یک دستگاه اندرویدی قدیمی مواجه هستید که معمولا نه کسی قصد خرید آن را خواهد داشت و نه شما دیگر تمایلی به استفاده از آن دارید. در این پست به 9 کاربرد جدید از دستگاه های قدیمی اندروید خواهیم پرداخت که می تواند نفس تازه ای به دستگاه های شما می دهد. 

 

کتاب آشپزی مفید در آشپزخانه

 

 

اگر تبلت یا گوشی شما آنقدر قدیمی شده که کارایی های آن دیگر با فعالیت های شما سازگاری ندارد شما می توانید با ریختن اپلیکیشن های آشپزی آن را به یک کتاب آشپزی در آشپزخانه خود تبدیل کنید. ما برای این کار اپلیکیشن های Food Network و Big Oven را پیشنهاد می دهیم. البته اگر رستوران یا کافه دار هستید می توانید در یک خلاقیت جالب از تبلت های قدیمی خود در نقش منوی رستوران استفاده کنید.

 

 

قاب عکس دیجیتال 

 

 

 

احتمالا با قاب عکس های دیجیتال آشنا هستید. در این قاب ها شما می توانید عکس های خود یا خانواده تان را به صورت دیجیتال مشاهده و آن ها را روی میز خود قرار دهید. اگر از تبلت قدیمی تان استفاده نمی کنید می توانید عکس هایی که دوست دارید را روی آن ریخته تا به صورت اسلایدشو به شما نمایش دهد.

 

مناسب برای سرگرمی فرزندان شما

 

 

اگر تبلت شما برای کارهای روزانه تان مناسب نیست، می تواند کودکتان را سرگرم کند زیر ا معمولا کودکان نیازی به سخت افزار یا نرم افزار بالای ندارند. نرم افزارهایی که برای کودکان تهیه شده است می تواند فرزند شما را ساعت ها سرگرم کند. ساده ترین راه استفاده از اپلیکیشن های نقاشی برای فرزند شماست. اپلیکیشن های آموزشی گوگل می تواند گزینه مناسبی برای این استفاده باشد.

 

استفاده به عنوان دوربین مداربسته 

 

 

اگر دوست دارید تصاویر یک نقطه را به صورت زنده دریافت کنید نیازی نیست که دوربین و لوازم جانبی جدید بخرید، کافیست از تبلت یا گوشی قدیمی خود استفاده کنید. ما به شما اپلیکیشن IP Webcam را پیشنهاد می دهیم که می توانید از گوگل پلی آن را دانلود کرده و با نصب کلاینت ویندوزی آن تصاویر دوربین تبلت یا گوشی خود را به صورت زنده از هر نقطه ای دریافت نمایید. 

 

کتابخوان دیجیتال 

 

 

یکی از بهترین استفاده از تبلت ها، کتابخوانی است. اگر اهل کتاب خواندن باشید لازم نیست که تبلت یا گوشی با سخت افزاری قوی داشته باشید. بنابراین می توانید با ریختن پی دی اف های کتاب خود بر روی تبلت یا گوشی قدیمی تان آن را به یک کتابخوان الکتریکی تبدیل کنید. ما به شما مجموعه کتاب های گوگل پلی را پیشنهاد می کنیم. 

 

استفاده از دستگاهی برای پخش موسیقی در خودروی شما

 

 

اگر از ضبط های مجهز به بلوتوث در خودروی خود استفاده می کنید می توانید از تبلت یا گوشی قدیمی خود برای پخش موسیقی به صورت بلوتوثی برای داخل خودرو استفاده نمایید. بنابراین می توانید تبلتتان را در داشبرد قرار داده و آهنگ های روی آن را به صورت بلوتوث در داخل ماشین پخش کنید. 

 

ساعت رومیزی به همراه هواشناس

 

 

اگر دوست دارید روی میزتان یک ساعت دیجیتالی شیک به همراه نمایش وضعیت هوا داشته باشید، گوشی و تبلت قدیمی شما می تواند بهترین راه حل باشد. استفاده از والپیپرهای جذاب و ویجت های کاربردی می تواند میز شما را نیز کاربردی تر کند. ما برای این کار اپلیکیشن Dock Clock Plus را پیشنهاد می کنیم.

 

کیبرد و ماوس وایرلس 

 

 

شما می توانید از تبلت یا گوشی قدیمی تان به عنوان ماوس و کیبرد وایرلس و بی سیم استفاده کنید. برای مثال به جای لمس کردن صفحه کوچک ترک پد لپ تاپتان، روی تبلتتان را لمس نمایید تا در نقش ماوس ایفای وظیفه کند. ما برای این کار اپلیکیشن RemoteDroid را به شما پیشنهاد می دهیم که گوشی یا تبلت شما را به ماوس و کیبرد وایرلس تبدیل می کند. 

 

اهدا کنید

 

 

در نهایت شما می توانید دستگاه یا گوشی خود را به کسانی که به آن نیاز دارند اهدا کنید. مسلما دستگاهی که برای شما مفید نیست برای بسیاری می تواند کافی و مفید باشد. بنابراین خوب است که آن را به کسانی که ممکن است بدان نیاز داشته باشند اهدا کنید. 

 

به نظر شما کدام یک از این روش ها جذاب تر و جالب تر است؟ شما از دستگاه های قدیمی خود چه استفاده ای می کنید؟  2 تیر 1393
22 نظر
4.41
  27 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری