تست همراه اول

سرویس خبر
30 خرداد 1393 ساعت 17:40
4 نظر

 

اندرویدی ها نیز به جمع کاربران Nike+FuelBand می پیوندند

– جی اس ام: یکی از محبوب‌ترین گجت‌های Activity tracking دستبند نایکی یا همان Nike+FuelBand است تا جایی که تیم کوک مدیر عامل اپل نیز یکی از مشتریان این دستبند است. سرانجام اندرویدی ها نیز می توانند به جمع کاربران آن بپیوندند.

– جی اس ام: یکی از محبوب‌ترین گجت‌های Activity tracking دستبند نایکی یا همان Nike+FuelBand است تا جایی که تیم کوک مدیر عامل اپل نیز یکی از مشتریان این دستبند است. این دستبند پارامترهایی همچون میزان کالری سوزانده شده، تعداد قدم‌ها، کیفیت خواب و تعداد ساعات فعال را بطور روزانه محاسبه می‌کند و علاوه بر نمایش جداگانه آن‌ها روی دستبند، ترکیب این آمار را نیز با واحدی به نام Fuel نشان می‌دهد. 
اما نکته منفی در مورد این دستبند تا امروز این بود که فقط کاربران iOS می‌توانستند دستبند را از طریق اپلیکیشن Nike+FuelBand با دیوایس خود سینک کنند و از امکانات شبکه اجتماعی آن بهره مند گردند ولی امروز نایکی تصمیم گرفت با ارائه این اپلیکیشن برای کاربران اندروید دامنه کاربران دستبند خود را افزایش دهد.
 
 
از این پس کاربرانی که از اندروید 4.3 به بالا استفاده می‌کنند نیز می‌توانند با تهیه نسخه SE دستبند و دانلود اپلیکیشن آن از گوگل پلی به جمع کاربران آن بپیوندند و آمارهای مربوط به فعالیت‌های ورزشی خود را به صورت طبقه بندی شده در اختیار داشته باشند و همچنین آن را با دوستان خود و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
 
 
از جمله قابلیت‌هایی که در این اپ برای مدیریت دستبند وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • تعیین یک هدف یا Goal برای فعالیت‌های روزانه
  • مشخص کردن میزان فعالیت در هر ساعت روز به صورت تایم لاین 
  • کسب پاداش‌های مختلف متناسب با میزان فعالیت و اشتراک گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی
  • ایجاد یک گروه از دوستان و تعیین یک هدف گروهی 
  • ایجاد یک بازه مشخص برای یک نوع فعالیت خاص و مطلع شدن از آمار همان فعالیت به صورت تفکیک شده
  • و ...
لینک دانلود Nike+FuelBand برای اندروید
لینک دانلود  Nike+FuelBand برای آی او اس
 


  30 خرداد 1393
4 نظر
4.45
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری