تست همراه اول

سرویس خبر
27 خرداد 1393 ساعت 10:27
57 نظر

 

ادعای DxOMark؛ گلکسی اس 5 بهترین دوربین را بین گوشی های هوشمند دارد

خبرهایی مبنی بر اینکه سنسور جدید ایزوسل در گوشی گلکسی اس 5 کمی تحسین برانگیز است شنیده بودیم، اما به نظر می‌آید که این سنسور جدید واقعا تحسین برانگیز است.

خبرهایی مبنی بر اینکه سنسور جدید ایزوسل در گوشی گلکسی اس 5 کمی تحسین برانگیز است شنیده بودیم، اما به نظر می‌آید که این سنسور جدید واقعا تحسین برانگیز است.

به گزارش جی اس ام، DxOMark نمره‌ای برای گوشی‌های هوشمند با دوربین خوب در نظر گرفته است که در این بین گلکسی اس 5 بهترین نمره را به دست آورده است. این نمره‌ای که برای این گوشی‌ها در نظر گرفته شده از جمع بندی تست‌های مختلفی که بر روی این گوشی‌ها انجام گرفته به دست آمده است. این تست‌ها عبارتند از نویز، رنگ، فوکوس خودکار و تعدادی تست فنی دیگر برای عکاسی و فیلمبرداری گوشی‌ها.

نتایج به این صورت به دست آمده که گلکسی اس 5 از نمره 100 توانسته نمره 80 را برای دوربین خود در نور مناسب به دست آورد. اما در نور کم این دوربین مانند دیگر دوربین‌های موبایلی مقدار از جزئیات را از دست خواهد داد. در کل این نمره‌ای که توسط گکلسی اس 5 به دست آمده نشان دهنده این است که سامسونگ نسبت به گلکسی اس 4 پیشرفت خوبی را تجربه کرده است و حتی توانسته گوشی Xperia Z2 سونی را نیز پشت سربگذارد.

زمانی که از فیلمبرداری صحبت می‌شود گوشی گلکسی اس 5 با به دست آوردن نمره 79 از 100 توانسته با فاصله زیادی از دیگر گوشی‌های هوشمند بازار بایستد و Xperia Z2 با نمره 73 در رتبه دوم قرار بگیرد.

در این زمینه به طور حتم فوکوس پر سرعت و صحیح این گوشی توانسته کمک زیادی به آن کرده باشد. در ادامه خبر می‌توانید لیستی از امتیازهایی که توسط DxOMark منتشر شده مشاهده کرده و ببنید که کدام گوشی‌ها در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

البته در این لیست جای چند گوشی مطرح خالی است که یکی از این گوشی‌ها LG G3 است که در زمینه دوربین حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و گوشی دیگر HTC One M8 است.

نظر شما در مورد این امتیازها چیست؟ شما با دوربین کدام یک از این گوشی‌ها کار کرده‌اید و از کدام یک رضایت بیشتری داشته‌اید؟

منبع: dxomark  27 خرداد 1393
57 نظر
3.75
  32 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری