تست همراه اول

سرویس خبر
25 خرداد 1393 ساعت 10:53
13 نظر

 

یک جام جهانی شاد با مسابقه "عکس پرچمدار" جی اس ام

زمان زیادی نیست که از شروع کمپین جام جهانی در می‌گذرد. اما در همین زمان کوتاه بسیاری از مخاطبان و همراهان همیشگی در این مسابقه شرکت کرده‌اند.

زمان زیادی نیست که از شروع کمپین جام جهانی در می‌گذرد. اما در همین زمان کوتاه بسیاری از مخاطبان و همراهان همیشگی در این مسابقه شرکت کرده‌اند. مهم‌ترین بخشی که این مسابقه را جذاب‌تر می‌کند این است که شما باید از دوستان خود دعوت کنید تا در این مسابقه عکس شما را انتخاب کنند. هرچه جام جهانی رو به جلو حرکت می‌کند، شرکت کنندگان در نیز سعی می‌کنند به صورت جدی‌تر وارد این مسابقه شوند. خوشحالیم که این مسابقه موبایلی در جام جهانی باعث ایجاد جریان شادی در صفحه اینستاگرام شده است.

شما طرفدار کدام تیم هستید؟

تا اینجای جام جهانی، طرفداران برزیل، ایتالیا و هلند از همه بیشتر خوشحالند. فردا (دوشنبه) هم تیم ملی ایران قرار است در برابر نیجریه به میدان برود و همه منتظریم تا این بازی را ببینیم و امیدواریم ایران بازی خوبی را به نمایش بگذارد.

طرفدار هر تیمی هستید زمان را از دست ندهید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که هرچه زودتر در این مسابقه شرکت کنید، شانس برنده شدن بیشتری خواهید داشت.

یک جام جهانی شاد با مسابقه "عکس پرچمدار" جی اس ام

شما اول از هر چیز باید صورت خود را به رنگ تیم محبوبتان در آورید. بعد از خودتان عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرامتان منتشر کنید. برای اینکه در مسابقه شرکت کنید باید زیر عکس خود این هشتگ را کامنت بگذارید #gsmworldcup و بعد هم اکانت ما یعنی gsmwebsite را دنبال کنید. عکس شما در صفحه ما منتشر می‌شود و اینجاست که رقابت آغاز می‌شود. رقابتی سخت برای اول شدن و دریافت جایزه گوشی محبوب به انتخاب خود شما.نگران نباشید حتی اگر نفر اول این مسابقه نیز نبودید، اما جزو 10 شرکت کنند برتر باشید جایزه ای شامل: 10 پیراهن تیم ملی و 10 ساعت هوشمند جدید سونی (نسخه جام جهانی) به شما هدیه داده می‌شود.  25 خرداد 1393
13 نظر
3.86
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری