تست همراه اول

سرویس خبر
25 خرداد 1393 ساعت 10:27
29 نظر

 

در این مقاله با ویژگی Knock Code گوشی ال جی جی 3 بیشتر آشنا شوید+ویدیو

ال جی گوشی جی 3 را به تازگی معرفی کرده است، امروزه امکانات گوشی‌های موبایل به اندازه‌ای زیاد شده‌اند که دیگر نمی‌توان تمام این امکانات را در یک مقاله توضیح داد. در این مقاله می خواهیم به یکی از ویژگی‌های خوبی که ال جی به تازگی در گوشی‌های هوشمند خودش به کار می‌گیرد بپردازیم و آن را برای شما توضیح دهیم. این ویژگی که امروز در این مقاله آن را بررسی می‌کنیم ویژگی Knock Code است.

ال جی گوشی جی 3 را به تازگی معرفی کرده است، امروزه امکانات گوشی‌های موبایل به اندازه‌ای زیاد شده‌اند که دیگر نمی‌توان تمام این امکانات را در یک مقاله توضیح داد. در این مقاله می خواهیم به یکی از ویژگی‌های خوبی که ال جی به تازگی در گوشی‌های هوشمند خودش به کار می‌گیرد بپردازیم و آن را برای شما توضیح دهیم.

ویژگی Knock code گوشی ال جی

با کمک این ویژگی می‌توانید قفل صفحه گوشی را در زمانی که صفحه قفل است و یا حتی زمانی که صفحه نمایش گوشی روشن نیست باز کنید.

شما این امکان را دارید تا در یک مربع 2×2 ترکیبی از 3 تا 8 ضربه را تعریف کنید. این ویژگی را می‌توانید یک PIN کد بنامیم که در آن از اعداد خبری نیست و مهمتر از همه این است که شما می‌توانید به طور دلخواه کوچکی و یا بزرگی آن را تعیین کنید.

می‌توانید ویدیوی این ویژگی را در ادامه مشاهده کنید و با تمام جزئیات آن بیشتر آشنا شوید.

 ویژگی  Knock Code گوشی ال جی جی 3

تنظیم کردن Knock Code

از قسمت Settings > Display > Lockscreen می‌توانید به تنظیمات این قسمت دست پیدا کنید، در هنگامی که این ویژگی را تنظیم می‌کنید و کار به اتمام می‌رسد گوشی از شما می‌خواهد که یک رمز PIN را نیز تعریف کنید که در صورت فراموشی ترتیب ضربات بتوانید قفل صفحه را با این PIN باز کنید.

چند مشکل knock code

Knock Code با اینکه امنیت زیادی را برای گوشی به همراه خواهد آورد اما به هر حال تعدادی مشکلات را با خود دارد. برای مثال زمانی که این ویژگی را فعال می‌کنید باز هم با فشار طولانی مدت دکمه پایین صدا می‌توانید دوربین را فعال کنید. به علاوه می‌توانید با فشار طولانی مدت دکمه زیاد کردن صدا برنامه Smart Notice را فعال کنید.

زمانی که دوربین فعال می‌شود می‌توانید به راحتی عکس بگیرید اما توجه کنید برای اینکه عکس گرفته شده را ببینید باید از Knock Code رد شوید.  25 خرداد 1393
29 نظر
4.72
  25 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری