تست همراه اول

سرویس خبر
17 خرداد 1393 ساعت 10:09
44 نظر

 

اپل می‌ خواهد از این پس هدفون ها با پشتیبانی از پورت Lightning تولید شوند

به زودی اپل یک MFI جدید برای آیفون معرفی خواهد کرد که به سازندگان هدفون این امکان را می‌دهد تا بتوانند هدفون‌های خود را با پشتیبانی از پورت Lightning که در حال حاضر برای شارژ گوشی استفاده می‌شود بسازند و دیگر به جک 3.5 میلیمتری نیازی نباشد.

به زودی اپل یک MFI جدید برای آیفون معرفی خواهد کرد که به سازندگان هدفون این امکان را می‌دهد تا بتوانند  هدفون‌های خود را با پشتیبانی از پورت Lightning که در حال حاضر برای شارژ گوشی استفاده می‌شود بسازند و دیگر به جک 3.5 میلیمتری نیازی نباشد.

به گزارش جی اس ام، در حال حاضر این پورت از ورودی و خروجی صدا پشتیبانی می‌کند و کاربران برای داک‌های صوتی می‌توانند از آن استفاده کنند و کارخانجات تولید کننده اسپیکرها از این پورت استفاده کرده‌اند اما برای اینکه سازندگان هدفون نیز بتوانند از این پورت استفاده کنند نیاز به دریافت مشخصات ویژه‌ای از سمت اپل دارند.

درگاه Lightning می‌تواند سیگنال صدایی دیجیتالی 48 کیلوهرتزی را منتشر کرده و صدای دیجیتالی مونو 48 کیلوهرتزی را دریافت کند.

زمانی که اپل این مشخصات را منتشر منتشر کند به زودی شاهد تولید هدفون‌هایی با کابل Lightning خواهیم بود که از هدفون‌های با جک 3.5 میلیمتری نازک تر خواهند بود، به نظر می‌رسد که اپل قصد خداحافظی با جک 3.5 میلیمتری را داشته باشد و به طور حتم اولین کمپانی که هدفون‌های مجهز به پورت Lightning را ارائه خواهد کرد کمپانی بیتس خواهد بود.

پشتیببانی از هدفون‌های با پورت Lightning در دیوایس‌های با سیستم عامل iOS 7.1 انجام پذیر خواهد بود.

منبع: GSMArena  17 خرداد 1393
44 نظر
3.73
  30 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری