سرویس خبر
28 اردیبهشت 1393 ساعت 14:14
16 نظر

 

کدام کمپانی در سال 2013 بیشترین رفت و آمد را در دادگاه‌ های آمریکا داشته است؟

چیزی که همیشه برای مخاطبان جالب است و دوست دارند در مورد آن زیاد خبر داشته باشند، کمپانی‌های مشهور و برتر هستند که خبرهای جنجالی در مورد آن‌ها توجه همه را به سمت خودش جلب می‌کند.

چیزی که همیشه برای مخاطبان جالب است و دوست دارند در مورد آن زیاد خبر داشته باشند، کمپانی‌های مشهور و برتر هستند که خبرهای جنجالی در مورد آن‌ها توجه همه را به سمت خودش جلب می‌کند. یکی از این کمپانی‌ها اپل است که اخیرا یک خبر در مورد آن منتشر شده و نشان می‌دهد که این کمپانی به صورت بی رویه‌ای به دنبال دعوا با سایر کمپانی‌ها است.

به گزارش جی اس ام، در سال 2013 اپل با بیشترین پرونده‌های حقوقی پتنت‌ها در ایالات متحده آمریکا درگیر بوده است. اپل در سال گذشته 59 پرونده حقوقی پتنت داشته در که این میزان 9 برابر کمپانی دوم که آمازون نام دارد بوده است. این آمار توسط مرجع قانونی تجزیه و تحلیل Lax Machina در کالیفرنیا منتشر شده است.

اما تنها اپل نبوده که درگیر مسئله پتنت‌ها بوده است، در سال 2013 کمپانی‌های AT&T، گوگل، اچ تی سی، در رتبه‌های بعد از اپل و آمازون قرار داشتند.

کدام کمپانی در سال 2013 بیشترین رفت و آمد را در دادگاه‌ های آمریکا داشته است؟

به تازگی مسئله کپی برداری از حق ثبت اختراعات توسط کمپانی‌ها به یک موضوع مهم تبدیل شده و گاهی خسارت‌های سنگینی را به کمپانی کپی بردار تحمیل می‌کند، در 2013 شکایات کمپانی‌ها (که شامل کمپانی‌هایی که تکنولوژیک نیز نیستند می‌شود) برای پتنت‌ها نسبت به 2012 افزایش داشته است.

نظر شما در مورد آینده پتنت‌ها چیست؟ آیا روزی خواهد رسید که این جنگ بی فایده تمام شود؟

منبع: mashable  28 اردیبهشت 1393
16 نظر
4.46
  24 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری