سرویس خبر
19 اردیبهشت 1393 ساعت 17:06
20 نظر

 

یکی از مدیران بخش عکاسی لومیاهای نوکیا به اپل پیوست

امروز روز خبرهای جنجالی برای اپل است، امروز Engadget خبر داده که اپل رئیس بخش عکاسی گوشی‌های لومیای نوکیا را به کار گرفته است.

امروز روز خبرهای جنجالی برای اپل است، امروز Engadget خبر داده که اپل رئیس بخش عکاسی گوشی‌های لومیای نوکیا را به کار گرفته است.

به گزارش جی اس ام، Ari Partinen در یکی از صفحات اجتماعی خودش اشاره کرده که فصل جدیدی را در کوپرتینو شروع خواهد کرد و بعد از آن تایید کرده که رئیس آینده آن تیم کوک است.

این شخص پیش از این در نوکیا مسئول کیفیت تصویر و تنظیم سطح ماژول‌ دوربین‌های لومیا بوده است، در حالی که تولید اجزای دوربین و کنترل کیفیت دوربین این گوشی‌ها را در سطح جهانی نیز مدیریت می‌کرده است. دو گوشی که نمونه کارهای Partinen به حساب می‌آیند، گوشی‌های 808 PureView و N8 هستند که هر دو گوشی برای دوربین‌های با کیفیت خودشان قابل ستایش هستند.

رئیس بخش عکاسی لومیاهای نوکیا به اپل می‌پیوندد

Nokia 808 PureView

نوکیا در چند سال اخیر تمرکز زیادی را بر روی دوربین گوشی‌های موبایل خودش داشته و آخرین شاهکار این کمپانی نیز فبلت 1520 بود که دوربین 20 مگاپیکسلی داشت.

اکنون با پیوستن مدیر ارشد عکاسی لومیای نوکیا به اپل به این نتیجه خواهیم رسید که اپل قصد دارد به همراه گوشی آیفون نسل بعدی که به گفته بسیاری مجهز به ویژگی OIS است دوربینی خارق العاده را ارائه کند.

منبع: Engadget   19 اردیبهشت 1393
20 نظر
3.46
  37 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری