تست همراه اول

سرویس خبر
27 فروردین 1393 ساعت 15:10
61 نظر

 

وعده‌های سامسونگی؛گلکسی نوت 4 متفاوت،تیزن به زودی در دو نسخه گوشی ارائه خواهد شد

مدیر تیم استراتژی محصولات سامسونگ در مصاحبه‌ای که با رویترز داشته جزئیاتی از نوت 4 را منتشر نکرده است اما گفته که با یک محصول متفاوت روبرو خواهید بود.

سامسونگ وعده داده که در نیمه دوم سال جاری می‌خواهد گلکسی نوت 4 متفاوت با آنچه تا کنون دیده‌ایم را ارائه کند.

به گزارش جی اس ام، مدیر تیم استراتژی محصولات سامسونگ در مصاحبه‌ای که با رویترز داشته جزئیاتی از نوت 4 را منتشر نکرده است اما گفته که با یک محصول متفاوت روبرو خواهید بود.

به علاوه سامسونگ اعلام کرده که می‌خواهد سیستم عامل تیزن خود را که مدتی طولانی منتظر آن بودیم وارد دنیای موبایل کند. سامسونگ گفته که از سیستم عامل تیزن در بازارهایی استفاده خواهد کرد که اندروید استفاده نمی‌شود و طرفدار چندانی ندارد.

Yoon اعلام کرده که شرایط ضعیف بازار باعث شده که تیزن تا امروز وارد بازار نشود. او اشاره کرده که سامسونگ برای این سیستم عامل دو گوشی ارائه خواهد کرد، یکی از این گوشی‌های جزو گوشی‌های رده بالا و دیگری میانه بازار را هدف خواهد گرفت.

در این سال‌های اخیر سامسونگ توانسته به خوبی با غولی مانند اپل رقابت کند، آخرین هنر این کمپانی ارائه گلکسی اس 5 بود، سامسونگ انتظار دارد که گوشی گلکسی اس 5 بتواند بسیار بهتر از گلکسی اس 4 به فروش برسد و تصور می‌کند در سه ماهه آینده 35 میلیون گلکسی اس 5 به فروش برسد.

منبع: techradar  27 فروردین 1393
61 نظر
3.95
  38 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری