تست همراه اول

سرویس خبر
26 فروردین 1393 ساعت 13:05
20 نظر

 

تصاویری لو رفته از آیکون های تغییر یافته نسخه آینده اندروید

به نظر می رسد که گوگل قصد دارد با تغییر آیکون های نسخه آینده اندروید و تخت کردن آن، تغییرات ظاهری در این سیستم عامل به وجود آورد.

به نظر می رسد که گوگل قصد دارد با تغییر آیکون های نسخه آینده اندروید و تخت کردن آن، تغییرات ظاهری در این سیستم عامل به وجود آورد. 

به گزارش و به نقل از Android Police، احتمالا در نسخه آتی اندروید شاهد تغییرات ظاهری در آیکون های این سیستم خواهیم بود و شاهد آیکون‌هایی تخت تر و با ظاهری شبیه به آیکون های نسخه وب سرویس های گوگل شاهد خواهیم بود. البته به نظر می رسد که گوگل از روی آیکون های نسخه وب تبعیت کرده اما از روی آنها کپی نکرده است. قبل از اینکه بیشتر به جزئیات این تغییرات بپردازیم باید گفت که این اتفاق به صورت قطعی رخ نخواهد داد و ممکن است از سری آیکون‌هایی باشد که گوگل همچنان مشغول کار بر روی آنهاست. 

 

 

با نگاهی به این تصاویر می توان به این نتیجه رسید که گوگل قصد بازنگری کلی در آیکون‌های سیستم عامل خود را دارد. این استایل جدید که Moonshine نام دارد، دارای سایه های تیره تر و رنگ هایی با کنتراست بالاتر خواهیم بود. این آیکون ها با این که به نظر می رسد از آیکون نسخه وب این سرویس ها اقتباس گرفته است اما دقیقا به شکل آن آیکون‌ها نیست و تغییراتی در آن دیده می شود. به نظر می رسد این تغییر آیکون ها بر روی Play Music، Books، Movies، Google+، Calender، Gmail، PlayStore ، Youtube، Maps، People، Hangouts، Camera و Chrome اعمال شده است که در تصویر زیر آن را مشاهده می کنید.

 

 

به نظر شما این آیکون ها جایگزین خوبی برای آیکون های فهستند؟ 

+ منبع : PhoneArena

 

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری