تست همراه اول

سرویس خبر
20 فروردین 1393 ساعت 00:00
47 نظر

 

اینفوگرافیک: مقایسه دوران مدیریت استیو جابز و تیم کوک در اپل

بی‌شک استیو جابز را می‌توان از نوابغ مدیریت دنیا دانست. فردی که با هوش، خلاقیت و هنر مدیریت خود ، اپل را متحول و آن را به غول تکنولوژی دنیا تبدیل کرد. بعد از فوت استیو جابز و پایان مدیریت او، تیم کوک جایگزین وی شد. سیاست‌های اپل تا حدی در زمان تیم کوک تغییر پیدا کرد و نقشه راه اپل تغییر پیدا کرد. در این پست به اینفوگرافی که توسط دانشکده مدیریت دانشگاه اوهیو تهیه و توسط تیم جی‌اس‌ام ترجمه گردیده است پرداخته ایم.

بی‌شک استیو جابز را می‌توان از نوابغ مدیریت دنیا دانست. فردی که با هوش، خلاقیت و هنر مدیریت خود، اپل را متحول و آن را به غول تکنولوژی دنیا تبدیل کرد. بعد از فوت استیو جابز و پایان مدیریت او، تیم کوک جایگزین وی شد. سیاست‌های اپل تا حدی در زمان تیم کوک تغییر پیدا کرد و در این پست به اینفوگرافی که توسط دانشکده مدیریت دانشگاه اوهیو تهیه و توسط تیم جی‌اس‌ام ترجمه گردیده است پرداخته ایم که در زیر آن را مشاهده می‌کنید.

 

 

این‌ها بخشی از تفاوت‌های دوران مدیریتی استیو جابز و تیم کوک در اپل بوده است. به نظر شما کدام سبک از مدیریت در اپل موفق‌تر بوده است؟ نقطه قوت اپل در هر یک از دوران استیو جابز و تیم کوک را در چه می‌دانید؟

 

   20 فروردین 1393
47 نظر
4.62
  37 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری