تست همراه اول

سرویس خبر
3 فروردین 1393 ساعت 11:00
38 نظر

 

سامسونگ در حال نفوذ به کاخ سفید

تیم تکنولوژی و آژانس ارتباطات کاخ سفید که واحد نظامی مسئول ارتباطات باراک اوباما هستند، در حال آزمایش گوشی‌های هوشمند مختلف هستند تا در صورت امکان یک گوشی منتخب را جایگزین دیوایس‌های بلک بری کنند. شاید با این حرکت کاخ سفید در آینده نزدیک ببینیم که رئیس جمهور آمریکا طرفدار سرسخت سامسونگ شود.

قلعه مستحکم بلک بری در کاخ سفید در حال تسخیر توسط دیگر کمپانی‌های موبایلی است.

به گزارش جی اس ام، این خبر از طرف وال استریت ژورنال منتشر شده و اعلام کرده که کاخ سفید در حال تست گوشی هوشمندی ساخت ال جی و سامسونگ است تا این گوشی جایگزین گوشی بلک بری رئیس جمهور آمریکا شود.

تیم تکنولوژی و آژانس ارتباطات کاخ سفید که واحد نظامی مسئول ارتباطات باراک اوباما هستند، در حال آزمایش گوشی‌های  هوشمند مختلف هستند تا در صورت امکان یک گوشی منتخب را جایگزین دیوایس‌های بلک بری کنند. شاید با این حرکت کاخ سفید در آینده نزدیک ببینیم که رئیس جمهور آمریکا طرفدار سرسخت سامسونگ شود.

سامسونگ در حال نفوذ به کاخ سفید

گفته شده که آزمایش مراحل ابتدایی خودش را طی می‌کند، بنابراین اوباما هنوز هم مجبور به استفاده از گوشی بلک بری خودش است، اما اگر شانس بیاورد این امکان را دارد تا زمانی که زمان رئیس جمهوری آن در سال 2017 به پایان می‌رسد از گوشی اندرویدی استفاده کند.

اما اگر این آزمایش به نفع سامسونگ تمام شود و کاخ سفید گوشی سامسونگ را به عنوان جایگزین بلک بری انتخاب کند، این موضوع یک موفقیت خوب برای سامسونگ به حساب خواهد آمد. به خصوص که سامسونگ به سختی مشغول این است تا به دولت آمریکا ثابت کند راه حل امنیتی KNOX می‌تواند امنیت بلک بری را به چالش بکشاند.

به نظر شما سامسونگ می‌تواند راه خود را به جیب رئیس جمهور آمریکا باز کرده و شاهد استفاده از یک گوشی سامسونگ توسط اوباما خواهیم بود؟

منبع: sammobile  3 فروردین 1393
38 نظر
4.00
  48 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری