تست همراه اول

سرویس خبر
24 اسفند 1392 ساعت 13:53
56 نظر

 

چگونه باتری آیفون و آی‌پد را کالیبره کنیم؟

باتری یک گجت از مهم‌ترین بخش‌های آن محسوب می‌گردد. نگهداری و استفاده صحیح از باتری سبب می‌شود، طول عمر دستگاه و باتری افزایش پیدا کرده و در نتیجه شما مدت بیشتری از دستگاه خود می‌توانید استفاده کنید. در این پست به آموزش کالیبره کردن باتری آیفون و آی‌پد خواهیم پرداخت.

باتری یک گجت از مهم‌ترین بخش‌های آن محسوب می‌گردد. نگهداری و استفاده صحیح از باتری سبب می‌شود، طول عمر دستگاه و باتری افزایش پیدا کرده و در نتیجه شما مدت بیشتری از دستگاه خود بتوانید استفاده کنید. در این پست به آموزش کالیبره کردن باتری آیفون و آی‌پد خواهیم پرداخت.

 

 

کالیبره کردن باتری باعث می‌شود که شما از تمامی ظرفیت باتری استفاده نمایید. در این پست به آموزش کالیبره کردن باتری آیفون و آی‌پد در ۵ مرحله ساده پرداخته‌ایم و انتظار می‌رود بعد از طی این ۵ مرحله باتری شما، به بهترین شکل پاسخگوی نیاز شما باشد.

 

۱- در ابتدا باید باتری آی‌دیوایس ما به طور کامل خالی شده و دستگاه خاموش شود. بنابراین تا زمانی که باتری شما خالی نشده به کار به آن ادامه دهید. 

۲- بعد از خالی شدن باتری، آن را به شارژر خود متصل کرده و بگذارید تا ۱۰۰ درصد شارژ شود و بعد از رسیدن به این میزان یک ساعت به شارژر متصل بماند.

 

 

۳- بعد از یک ساعت آی‌دیوایس را از شارژر جدا نموده و به طور طبیعی با دستگاه کار کنید تا دوباره شارژ آن به صفر رسیده و دستگاه خاموش شود. دقت کنید که در بین این زمان به هیچ وجه دستگاه خود را به شارژر متصل نکنید.

۴-  مرحله دو را دوباره تکرار کنید و این بار کمی بیش از یک ساعت شارژر را بعد از رسیدن به ۱۰۰ به دستگاه متصل نگه‌ دارید.

۵- تمام ! با انجام این مراحل اکنون باتری دستگاه شما کالیبره شده است.

 

اکنون می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که در حال استفاده از نهایت ظرفیت باتری خود هستید. بهتر است هرچند ماه یک بار، باتری خود را به همین روش کالیبره کنید تا عمر باتری شما افزایش پیدا کند.   24 اسفند 1392
75412 بازدید
56 نظر
3.80
  44 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری