تست همراه اول

سرویس خبر
20 اسفند 1392 ساعت 10:20
7 نظر

 

با این حلقه انگشت خود را به عصای جادویی تبدیل کنید

این حلقه می‌تواند درب منزل شما را باز کند، قفل گوشی را باز کند، زمان را اعلام کند، به عنوان یک موس اشاره‌ای عمل کند و حتی نوتیفیکیشن‌هایی که برای گوشی شما آمده را نشان دهد.

گجت‌های جدید در شکل حلقه که در انگشت قرار بگیرند در این روزها چیز خیلی عجیبی نیستند. این حلقه‌ای که امروز معرفی می‌کنیم کارهایی انجام خواهد داد که شاید برای شما عجیب نباشند اما به طور حتم مانند آن را ندیده‌اید. این حلقه می‌تواند درب منزل شما را باز کند، قفل گوشی را باز کند، زمان را اعلام کند، به عنوان یک موس اشاره‌ای عمل کند و حتی نوتیفیکیشن‌هایی که برای گوشی شما آمده را نشان دهد.

به گزارش جی اس ام، کمپانی کالیفرنیایی Logbar این حلقه را معرفی کرده که می‌تواند کارهایی بیشتر از دیگر گجت‌های پوشیدنی را انجام دهد.

نام این حلقه ساده است و به آن Ring گفته می‌شود و برای کنترل موبایل و وسایل منزل می‌تواند استفاده شود، اما شاید مهمترین کاری که می‌توانید با این حلقه انجام دهید این است که با حرکت دادن انگشت خودتان می‌توانید کلمه تایپ کنید. این حلقه با بلوتوث انرژی پایین به دستگاه شما متصل می‌شود و برای این طراحی شده که در انگشت اشاره کاربر قرار بگیرد و یک سنسور در بیرون آن برای اجرای فرامین تعبیه شده است.

با یک کنترل حرکتی ساده مانند بالا و پایین بردن انگشت شما می‌توانید صدای یک دستگاه که با انگشتر شما همگام شده است را کم و یا زیاد کنید در حالی که حرکات پیچیده تر می‌تواند کمک کند تا شما یک کلمه را بنویسید.

کاربران می‌توانند بنا بر سلیقه خودشان کنترل‌های حرکتی جدیدی را برای انگشتر تعریف کنند. این حلقه با سیستم عامل‌های iOS و اندروید سازگاری کامل دارد و شرکت سازنده این حلقه که Logbar نام دارد، سعی دارد تا یک بازار مخصوص برای برنامه‌هایی که با این حلقه کار می‌کنند راه اندازی کند.

در حال حاضر این حلقه ضد آب طراحی نشده اما Logbar وعده داده که بر روی این ویژگی نیز کار خواهد کرد. این حلقه توسط یک پایه نگهدارنده شارژ می‌شود و Logbar اعلام کرده که با یک بار شارژ می‌توان 1000 حرکت مختلف را با این حلقه انجام داد. این حلقه آزمایش خود را با آیفون، آی‌پد، اندروید، PC، گوگل گلس، ساعت‌های هوشمند، لوازم منزل هوشمند و سرویس‌های تحت وب مانند Evernote  و ... پس داده است.

قیمت این حلقه 145 دلار است و می‌توان با توجه به اندازه انگشت کاربر سفارش را انجام داد. شما هم دوست دارید این حلقه را داشته باشید یا تصور می‌کنید در حال حاضر این گجت‌ها هنوز به صورت کامل به بلوغ نرسیده‌اند؟

   20 اسفند 1392
7 نظر
4.80
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری