تست همراه اول

سرویس خبر
19 اسفند 1392 ساعت 11:43
9 نظر

 

سامسونگ به ازای هر خریدار گلکسی اس 5 چه مبلغی سرویس رایگان ارائه می‌کند؟

اگر شما یک گوشی گلکسی نوت 3 خریداری کنید و اکانت دراپ باکس خودتان را بر روی گوشی‌ای که خریده‌اید فعال کنید، 50 گیگابایت فضای مجانی توسط سامسونگ در دراپ باکس به مدت 2 سال به صورت رایگان برای شما فعال خواهد شد

هزینه بالای سامسونگ برای خریدران گلکسی اس 5

اگر شما یک گوشی گلکسی نوت 3 خریداری کنید و اکانت دراپ باکس خودتان را بر روی گوشی‌ای که خریده‌اید فعال کنید، 50 گیگابایت فضای مجانی توسط سامسونگ در دراپ باکس به مدت 2 سال به صورت رایگان برای شما فعال خواهد شد. این موضوع برای گلکسی اس 5 بسیار بهتر انجام شده و هدایای بیشتری توسط سامسونگ به خریداران این گوشی تعلق می‌گیرد، اما جمع این هدایا برای هر خریدار گوشی گلکسی اس 5 چقدر خواهد شد؟

به گزارش جی اس ام، سامسونگ به ازای هر کاربری که گوشی گلکسی اس 5 را خریداری کند مبلغ 575 دلار سرویس و امکانات مجانی فعال خواهد کرد. این موضوع برای خریداران گلکسی نوت پرو 12.2 و گلکسی تب پرو 12.2 نیز صدق می‌کند.

بعضی از این سوریس‌ها عبارتند از: اکانت مجانی استفاده از روزنامه وال استریت ژورنال به مدت 6 ماه به ارزش 160 دلار، اکانت حرفه‌ای Evernote به مدت 3 ماه به ارزش 15 دلار، اکانت حرفه‌ای Linkedln به مدت 3 ماه به ارزش 75 دلار، 50 گیگابایت فضای مجانی دراپ باکس به مدت 2 ماه به ارزش 100 دلار، لیست کامل این سرویس‌ها را می‌توانید از اینجا ببینید.

سرویس‌های سلامتی و تناسب اندام نیز جزو این قرارداد هستند. این گوشی در ماه آینده به صورت جهانی برای فروش ارائه خواهد شد و قیمت نهایی آن هنوز مشخص نیست. اما بر اساس شایعاتی که تا این لحظه منتشر شده قیمت جهانی این گوشی باید چیزی در حدود 700 دلار برای نسخه 16 گیگابایتی باشد.

همچنین لیست کامل این سرویس‌ها که به تازگی توسط سامسونگ منتشر شده را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید.

سامسونگ به ازای هر خریدار گلکسی اس 5 چه مبلغی سرویس رایگان ارائه می‌کند؟

منبع: SamMobileنظرات کاربران

در حال بارگذاری