تست همراه اول

سرویس خبر
14 اسفند 1392 ساعت 16:18
15 نظر

 

تلاش سامسونگ برای افزایش عمرباتری در Galaxy S5

سازندگان گوشی های هوشمند همواره در تلاش برای رقابت با یکدیگر هستند.یکی از پررقابت ترین موارد افزایش عمر باتری بدون زیاد شدن بیش از اندازه ی وزن گوشی است. سامسونگ در معرفی گلکسی جدید خود اعلام کرده galaxy s5 نه تنها دارای باتری بزرگتر از گوشی های قبلی سامسونگ است بلکه از تکنولوژی نرم افزاری جدید سامسونگ یعنی Lucid Xtend نیز برای بهبود عمر باتری بهره برده است.

سازندگان گوشی‏‌های هوشمند همواره در تلاش برای رقابت با یکدیگر هستند. یکی از پررقابت‏‌ترین موارد افزایش عمر باتری بدون زیاد شدن بیش از اندازه‏ وزن گوشی است. 
 
 
سامسونگ در معرفی گلکسی جدید خود اعلام کرده galaxy s5 نه تنها دارای باتری بزرگ‌تر از گوشی‌های قبلی سامسونگ است، بلکه از تکنولوژی نرم ‏افزاری جدید سامسونگ یعنی Lucid Xtend نیز برای بهبود عمر باتری بهره برده است. 
 
 
 
نرم ‏افزار Lucid Xtend از سه بخش مجزای NavXtend، GameXtend  و WebXtend تشکیل شده است. 
 
 
تلاش سامسونگ برای افزایش عمرباتری در Galaxy S5
 
 
تمرکز NavXtend بر روی مصرف باتری هنگام کار با GPS و برنامه‏‌های ناوبری است. از آنجا که معمولا در این برنامه‌‏ها GPU با سرعت زیادی کار می‌کند و باعث بالا رفتن بسیار زیاد مصرف باتری می‌شود، NavXtend با مدیریت هوشمندانه پردازنده‏ گرافیکی مصرف باتری را تا ۲۵% کاهش می‌دهد. 
 
 
WebXtend در مواقع وب گردی و GameXtend در هنگام بازی کردن نیز تکنیک مشابهی را انجام می‌‏دهند. 
 
 
تلاش سامسونگ برای افزایش عمرباتری در Galaxy S5
 
 
ناگفته نماند مزایای Lucid Xtend به وسیله ویژگی Ultra Power Saving Mode سامسونگ که باعث می‌شود صفحه تلفن به صورت سیاه و سفید نمایش داده شود ارتقا پیدا کرده است به طوری که چندین ساعت استفاده بیشتر حتی در زمانی که گوشی شما شارژ بسیار کمی دارد رابرای شما به ارمغان می‌آورد. بدین ترتیب دیگر مجبور نیستید تمام روز و شب را در کنار پریز برق و سیم شارژری که در اطرافتان پیچیده شده بگذرانید.

 

منبع: sammobile - digitaltrends  14 اسفند 1392
15 نظر
4.53
  38 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری