تست همراه اول

سرویس خبر
29 بهمن 1392 ساعت 10:07
36 نظر

 

بالاخره گلکسی اس 5 چه کیفیت صفحه نمایشی دارد؟فول اچ دی یا QHD؟

در یک وبسایت خرده فروشی در هلند مشخصات کامل گلکسی اس 5 منتشر شده است.

تا به امروز خبرها و شایعات زیادی در مورد گوشی گلکسی اس 5 منتشر شده است، انتشار این شایعات برای پرچمداران بزرگی مانند گلکسی  اس 5 امری کاملا عادی است.

به گزارش جی اس ام، امروز در صفحه یک خرده فروشی هلندی مشخصات این گوشی به صورت کامل منتشر شده است. در کمال تعجب مشاهده می‌شود که این خرده فروشی صفحه نمایش این گوشی را فول اچ دی و دوربین آن را 16 مگاپیکسلی معرفی کرده است.

انتظار دوربین 16 مگاپیکسلی را داشتیم اما صفحه نمایش فول اچ دی معمولی، چیزی نیست که شایعات تا الان اعلام کردند. برای این موضوع یک احتمال وجود دارد و آن این است که گلکسی اس 5 که صفحه نمایش فول اچ دی دارد قیمتی ارزان تر داشته و بدنه آن از جنس پلاستیک است. اما گلکسی اس 5 با صفحه نمایش QHD برای گلکسی اس 5 خواهد بود که قیمیت گرانتر داشته و حسگر اثر انگشت و بدنه پلاستیکی دارد.

این منبع خرده فروشی چندان معتبر نیست به اما به هر حال به عنوان یک شایعه به راحتی نمی‌توان از آن گذشت، برای اینکه ببینیم کدام شایعات درست هستند و کدامیک اشتباه لازم نیست زمان زیادی را منتظر باشیم، زیرا در نمایشگاه MWC در روز دوشنبه 5 اسفند شاهد معرفی این گوشی خواهیم بود.

منبع: Sam Mobile  29 بهمن 1392
36 نظر
3.18
  38 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری