تست همراه اول

سرویس خبر
28 بهمن 1392 ساعت 16:39
91 نظر

 

شنیده‌های جی اس ام؛ شایعه حضور رسمی اپل در ایران

شنیده‌ها از نمایندگان و شرکت‌های موبایلی فعال در ایران این پیش بینی را که اپل به صورت رسمی به ایران می‌آید، تقویت کرده است.

مدتی است در میان اهالی موبایل ایران، این شایعه که اپل با یک نماینده رسمی پا به بازارهای ایران می‌گذارد، شنیده می‌شود. هر چند هیچ کدام از فعالان حوزه موبایل به طور رسمی این موضوع را اعلام نکرده‌اند اما چند وارد کننده بزرگ و نماینده رسمی دیگر محصولات موبایل در ایران ادعا می‌کنند با اپل وارد مذاکره شده‌اند و به زودی نخستین نمایندگی کاملا رسمی این محصولات را در ایران افتتاح خواهند کرد.
 
 
البته این ادعاها هیچ گاه به صورت کامل تایید نشده‌اند و ما نیز منتظریم تا ببینیم بالاخره طلسم حضور رسمی یکی از بزرگترین شرکت‌های موبایل جهان در ایران شکسته می‌شود؟
 
 
این شایعات وقتی جدی‌تر می‌شود که اپل به تازگی اعلام کرده بود می‌تواند خدمات سخت افزاری و نرم افزاری خود را به ایران نیز ارائه دهد و این دست خدمات از لیست تحریم‌ها خارج شده است.
 
 
 
 
اتفاقی که برای گوگل نیز افتاد و در قدم اول، ایران را به لیست بازارهای رسمی اپلیکیشن‌های خود اضافه کرد.
 
 
باید دید با وجود این شرایط جدید، این ادعاها تا چه حد واقعی است و آیا طرفداران اپل می‌توانند در تهران به یک فروشگاه رسمی فروش محصولات اپل بروند و از خدمات دست اول این شرکت استفاده کنند؟
 
 
نظر شما چیست؟ آیا شما در صورت به حقیقت پیوستن حضور اپل در ایران، از خدمات آن استفاده خواهید کرد؟


  28 بهمن 1392
91 نظر
4.58
  130 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری