تست همراه اول

سرویس خبر
21 بهمن 1392 ساعت 13:00
12 نظر

 

سامسونگ برای نسل دوم ساعت هوشمند خودش قیمتی ارزان تر را در نظر دارد

بعد از عدم استقبال از گلکسی گیر به علت قیمت بالا سامسونگ می‌خواهد نسل دوم این ساعت را ارزان تر معرفی کند.

بعد از معرفی ساعت هوشمند گلکسی گیر سامسونگ تصور می‌کرد که این ساعت هوشمند می‌تواند برای سامسونگ اعتبار زیادی را به همراه بیاورد و سامسونگ در زمینه محصولات پوشیدنی خودی به رقبا نشان دهد، اما استقبال کم کاربران از این ساعت تمام تصورات سامسونگ را به هم ریخت.

یکی از مهمترین دلایل اینکه این ساعت با استقبال خوبی روبرو نشد قیمت بالای این ساعت برای کاربر نهایی بود، قیمت این ساعت 350 دلار دلار برای یک خریدار تمام می‌شود.

به گزارش جی اس ام، سامسونگ قصد دارد که در نسل دوم این ساعت اشتباه خودش را جبران کرده و قیمتی واقعی تر برای گلکسی گیر در نظر بگیرد.

انتظار داریم که این ساعت در نمایشگاه MWC در کنار معرفی گلکسی اس 5 معرفی شود و از نظر طراحی نیز کاملا با این نسل متفاوت باشد. گفته شده که گلکسی گیر 2 صفحه نمایشی خمیده خواهد داشت و با قیمت 299 دلار به فروش برسد.

این ساعت به طور حتم یک رقیب با اقتدار برای ساعت هوشمند اپل که هنوز در حد و اندازه شایعه جزئیاتی از آن گفته می‌شود خواهد بود.

با ما همراه باشید تا ببینیم در نمایشگاه WMC سامسونگ چه ساعتی را به دنیای تکنولوژی وارد خواهد کرد تا بتواند در حد و اندازه نام سامسونگ باشد.

منبع: Sam Mobile  21 بهمن 1392
12 نظر
4.27
  33 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری