تست همراه اول

سرویس خبر
14 بهمن 1392 ساعت 10:07
20 نظر

 

اپل می‌خواهد از روشی متفاوت برای شارژ ساعت iWatch استفاده کند

در مورد ساعت اپل شایعات زیادی وجود دارد و خیلی‌ها منتظر این محصول متفاوت هستند. امروز خبری در مورد باتری این محصول منتشر شده که بیشتر از همه یک شایعه به حساب می‌آید.

به گزارش جی اس ام، نیویورک تایمز اعلام کرده که اپل مشغول آزمایش روش‌های مختلف شارژ باتری برای ساعت خودش است تا بتواند بر عمر کم باتری که در این محصولات از اهمیت زیادی برخوردازند غلبه کند.

نیویورک تایمز اشاره می کند که یکی از راه‌هایی که اپل آزمایش کرده شارژ بدون سیم باتری توسط رساناهای آهن ربایی است، البته این تکنولوژی هیچ ارتباطی با تکنولوژی نوکیا که در آن از صفحات رسانا برای شارژ بدون سیم استفاده می‌شود ندارد.

یکی دیگر از روش‌های ممکن که اپل در حال آزمایش آن است، شارژ ساعت توسط نور خورشید است، گفته می‌شود که اپل اضافه کردن یک لایه منحنی بر روی صفحه نمایش برای شارژ کردن ساعت در طول روز را آزمایش کرده است. نیویورک تایمز اشاره کرده که اپل در ماه جولای یک پتنت را برای باتری‌های منحنی ثبت کرد که می‌تواند با صفحه نمایش‌های منحنی‌ مجهز به شارژر خورشیدی همخوانی داشته باشد.

مورد دیگری که اپل آن را آزمایش کرده شارژ دستگاه با استفاده از حرکت است، یعنی زمانی که دست کاربر حرکت می‌کند باتری ساعت شارژ شود که این پتنت در سال 2009 به ثبت رسیده است.

ما هم مانند شما منتظر هستیم تا اپل بر مشکلاتی مانند صفحه نمایش، باتری خمیده و شاید مشکلات دیگری که ما آن‌ها را نمی‌دانیم غلبه کند و یک ساعت خاص و انقلابی را روانه بازار کند.

منبع: thenextweb  14 بهمن 1392
20 نظر
4.50
  36 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری