تست همراه اول

سرویس خبر
30 دی 1392 ساعت 16:05
64 نظر

 

معرفی آیفون 6 با صفحه نمایش بزرگ در مراسم WWDC

همانطور که گفتیم احتمال اینکه آیفون ۶ به صفحه نمایش بزرگتر مجهز باشد زیاد است، اکنون خبری از یک تحلیلگر چینی که شهرت بسیاری در پیش بینی موتورولا موتو ایکس داشته منتشر شده است.

به گزارش جی اس ام، این تحلیلگر عقیده دارد که اپل در مراسم WWDC یا همان کنگره توسعه دهندگان اپل، دو گوشی آیفون را معرفی خواهد کرد. گفته شده که اپل در ابتدا 2 تا 3 میلیون دستگاه از آیفون 6 را در ماه مه ارائه خواهد کرد که صفحه نمایشی 4.7 اینچی خواهد داشت و کیفیت آن مانند آیفون 4 اینچی 640×1136 پیکسل است.

نسخه دوم این گوشی صفحه نمایش 5.7 اینچی خواهد داشت و کیفیت آن نیز بیشتر است. پیش از این نیز در گزارشی که از دیسپلی سرچ منتشر کردیم گفتیم، آیفون 4.7 اینچی کیفیت تصویری برابر 720×1280 و آیفون 5.7 اینچی کیفیتی برابر 1080×1920 خواهد داشت.

هر دو آیفون احتمال زیاد در مراسم WWDC معرفی می‌شوند که در ماه ژوئن (خرداد) برگزار خواهد شد. سال گذشته اپل با معرفی دو مدل آیفون، ساختار شکنی کرد و احتمال دارد که در سال‌های آینده نیز شاهد معرفی چند آیفون مختلف در طول یک سال باشیم، درست مانند کاری که سامسونگ انجام می‌دهد و دو پرچمدار را در طول یکسال معرفی می‌کند.

انتظارها بر این است که آیفون 4.7 اینچی دوربینی 8 مگاپیکسلی در پشت خود داشته باشد و به تکنولوژی OIS و اندازه دهانه دیافراگم  f1/8 برای گرفتن عکس‌های با کیفیت خارق العاده مجهز باشد، برای درک این موضوع باید بدانید که اندازه دهانه دیافراگم گوشی آیفون 5s در حال حاضر f2/2 است.

شایعات مختلف زمان‌های گوناگونی را برای معرفی آیفون 6 ارائه می‌دهند اما همه آن‌ها بر این موضوع تاکید دارند که اپل دو نسخه آیفون یکی با صفحه نمایش 4.7 اینچ و یکی با صفحه نمایش 5.7 اینچ را ارائه خواهد کرد.

باید ببینیم که اپل به ساختارشکنی‌های خود ادامه خواهد داد و بر خلاف نظر استیو جابز که تنها اندازه مناسب گوشی موبایل 3.5 اینچ است، آیفون‌های بزرگ و بزرگ تر معرفی خواهد کرد یا خیر؟

منبع: unwiredview  30 دی 1392
64 نظر
3.28
  72 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری