تست همراه اول

سرویس خبر
14 دی 1392 ساعت 11:01
9 نظر

 

تبلیغ سامسونگ برای نسل دوم ساعت هوشمند Galaxy Gear

سامسونگ هنوز برنامه خودش را برای نمایشگاه CES ارائه نکرده است، اما به نظر می‌آید که این کمپانی در این نمایشگاه کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

به گزارش جی اس ام، در یکی از صفحات اجتماعی سامسونگ موبایل انگلستان تبلیغی منتشر شده است که نشان می‌دهد سامسونگ به زودی می‌خواهد نسل دوم ساعت‌های هوشمند خود را معرفی کند. در این تبلغ ساعت هوشمند Galaxy Gear در سمت چپ نشان داده شده و در سمت راست سامسونگ سوال کرده که در 2014 چه چیزی معرفی خواهد شد و ساعت هوشمندش چه شکلی خواهد داشت؟

هنوز مشخص نیست که ساعت سامسونگ چه تغییراتی خواهد داشت و چه پیشرفت‌هایی کرده است، اما چیزی که به آن اطمینان داریم این است که سامسونگ با تولید نسل دوم این ساعت و معرفی آن با فاصله کمی از معرفی نسل اول می‌خواهد یک محصول پوشیدنی با تغییرات فراوان را ارائه کند.

تنها 3 ماه از عمر نسل اول این گوشی می‌گذرد و این منطقی نیست که سامسونگ می‌خواهد نسل دوم را ارائه کند، اما شما هم مانند ما می‌‌دانید که نسل اول این ساعت با استقبال روبرو نشد و افراد بسیار کمی آن را خریداری کردند، به همین علت سامسونگ تصمیم گرفته که نسل دوم را با تغییراتی زیاد ارائه کند تا شاید بتواند اسقبال کم نسل اول را جبران کند.

CES 2014 در هفته آینده آغاز خواهد شد و تصور همه بر این است که سامسونگ در این نمایشگاه نسل دوم ساعت خود را معرفی خواهد کرد، این عکس تبلیغاتی این موضوع را تا حدی تایید خواهد کرد. با همراه باشید تا ببینیم که سامسونگ در این نمایشگاه چه محصولاتی را معرفی خواهد کرد.

منبع: phonearena  14 دی 1392
9 نظر
4.06
  33 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری