تست همراه اول

سرویس خبر
11 دی 1392 ساعت 10:00
48 نظر

 

سونی گوشی مجهز به ویندوزفون معرفی خواهد کرد

این گوشی در اواسط سال 2014 معرفی خواهد شد.

سونی در سال‌های اخیر با اندروید توانسته بازار بزرگی را به دست بیاورد و فروش خوبی را تجربه کند، اما به نظر می‌آید که سونی از این پیشرفت رضایت ندارد و می‌خواهد بازار خود را گسترش دهد.

به گزارش The Information در خبری اعلام کرده که سونی می‌خواهد یک سیستم عامل جدید را امتحان کرده و از آن برای گوشی‌های خود استفاده کند. بر اساس این گزارش این غول تکنولوژی می‌خواهد گوشی‌های مجهز به سیستم عامل ویندوزفون را در سال 2014 معرفی کند.

این محصولات ویندوزفونی سونی در نیمه‌های سال 2014 به همراه لاین لپ تاب‌های وایو معرفی خواهند شد. در حال حاضر با اینکه مایکروسافت بخش دیوایس و سرویس نوکیا را خریداری کرده اما هنوز به دنبال یک همکار سخت افزاری خوب برای سیستم عامل ویندوزفون است که سونی می‌تواند یک همکار خوب و مطمئن برای این کمپانی باشد.

سونی تا کنون گوشی مجهز به سیستم عامل ویندوزفون را ارائه نکرده است و تمام تمرکز خود را بر روی اندروید که در حال حاضر پر استفاده ترین سیستم عامل دنیا است گذاشته، به نظر شما با معرفی یک گوشی مجهز به سیستم عامل ویندوزفون سونی می‌تواند علاوه بر کمک به مایکروسافت، به خودش نیز کمک کرده و سودی زیاد را از این راه بدست بیاورد یا خیر؟

منبع: theverge  11 دی 1392
48 نظر
4.06
  88 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری