تست همراه اول

سرویس خبر
8 دی 1392 ساعت 15:37
152 نظر

 

طرحی مفهومی از گلکسی اس 5

با نزدیک شدن به زمان معرفی نسل پنجم خانواده گوشی‌‌های گلکسی اس شایعات و خبرها در مورد این گوشی بسیار زیادتر می‌شود، حتی طرح‌هایی مفهومی از این گوشی منتشر خواهد شد که بسیاری از آن‌ها به حقیقت نخواهند پیوست اما به هر حال شاید همین طرح‌های مفهومی بتواند در طراحی‌های بعدی کمپانی‌های موبایلی تاثیر بگذارند.

به گزارش طرحی مفهومی توسط یک طراح به نام Hasan Kaymak منتشر شده است که مربوط به گلکسی اس 5 است، این طراح پیش از این بیشتر به انتشار طرح‌های مفهومی گوشی‌های اچ اتی سی می‌پرداخت.

این طرح مفهومی را که می‌بینید شما را به یاد گوشی HTC One می‌اندازد، صفحه نمایش تا لبه‌های گوشی کشیده شده و در جلو و بالا و پایین 2 اسپیکر قرار دارند. بدنه از جنس فلز و گوشه‌ها نیز منحنی هستند.

بر روی گوشی نیز سیستم عامل اندروید 4.4 و رابط کاربری نیز تاچ ویز 5 است. در این طرح مفهومی به علاوه پشتیبانی کامل از صوت نیز در نظر گرفته شده است.

به طور حتم گلکسی اس 5 به صورت کامل شبیه به این طرح مفهومی نخواهد بود شاید از بعضی جهات مانند جنس بدنه شباهت‌هایی دیده شود اما تا معرفی رسمی نمی‌توان نظری در مورد شکل ظاهری گوشی گلکسی اس 5 داد، شما دوست دارید که گلکسی اس 5 به این شکل و شمایل باشد؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   8 دی 1392
152 نظر
3.64
  112 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری