تست همراه اول

سرویس خبر
7 دی 1392 ساعت 11:20
31 نظر

 

سامسونگ در نمایشگاه MWC چه محصولاتی را معرفی خواهد کرد؟+ویدئو

سامسونگ مانند هر سال در نمایشگاه MWC حضوری فعال خواهد داشت، به لطف اخباری که به بیرون درز می‌کنند و به لطف پتنت‌هایی که پر می‌شوند تقریبا می‌دانیم که سامسونگ چه چیزهایی را در این نمایشگاه معرفی خواهد کرد.

به گزارش به احتمال قوی در این نمایشگاه سامسونگ خانواده Galaxy Tab خود را به روز خواهد کرد، یک دیوایس نوت جدید را معرفی و در نهایت سیستم عامل تیزن خود را رونمایی می‌کند. به علاوه گفته شده که در این نمایشگاه سامسونگ ساعت هوشمند جدید خود را نیز بروز کرده و نسل دوم آن را معرفی خواهد کرد. در کنار معرفی نسل دوم ساعت هوشمند Galaxy Gear سامسونگ به احتمال زیاد یک دستبند به نام Galaxy Band نیز رونمایی می‌کند.

یک تحلیلگر به نام Lee Seung-woo گفته که سامسونگ مشغول طراحی نسل بعدی ساعت هوشمند خودش است و در سال 2014 آن را معرفی می‌کند. منبع ناشناسی که ارتباطی نزدیک با سامسونگ دارد نیز اعلام کرده در نمایشگاه MWC شاهد معرفی نسل دوم ساعت هوشمند سامسونگ خواهیم بود.

مشخصات ساعت Galaxy Gear 2 مشخص نیست، اما انتظارها بر این است که این ساعت صفحه نمایش خمیده و شفاف داشته باشد. امسال سامسونگ پتنتی را ثبت کرد که همه تصور می‌کردند ساعت Galaxy Gear باشد اما با معرفی این ساعت مشخص شد که این پتنت با ساعت معرفی شده تفاوت بسیاری داشت، بنابراین می‌توان حدس زد که این پتنت می‌تواند نسل دوم این ساعت باشد.

محصول دیگری که احتمال معرفی آن در نمایشگاه MWC وجود دارد، یک دستبند از طرف سامسونگ است. این دستبند که یک وسیله برای نمایش وضعیت فیزیکی کاربر مانند فشار خون و ضربان قلب است برای ورزشکاران و کسانی که به سلامت خودشان رسیدگی دارند کاربرد خواهد داشت. دستبند و ساعت سامسونگ می‌توانند یک چیز بسیار خاص باشند زیرا سامسونگ به تازگی ویدئویی را در وبسایت خود منتشر کرده است که آینده صفحه نمایش‌ها را نشان می‌دهد و در این ویدئو ساعت هوشمند خود را نیز به نمایش گذاشته است، شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید.

نمایشگاه MWC 2014 در فاصله زمانی 24 تا 27 فوریه (۵ تا ۸ اسفند) در بارسلون برگزار می‌شود، ما تمام وقایع این نمایشگاه را به صورت کامل برای شما پوشش خواهیم داد با همراه باشید تا ببینیم که سامسونگ در این نمایشگاه علاوه بر ساعت، دستبند و تبلت‌های جدید محصولی دیگر را معرفی خواهد کرد یا خیر؟

منبع: Sam Mobile  7 دی 1392
31 نظر
4.46
  52 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری