سرویس خبر
1 دی 1392 ساعت 16:51
38 نظر

 

جیلبریک پایدار برای iOS7 بر روی دستگاه‌های آیفون، آی‌پد و آی‌پاد از راه رسید

اکنون در حدود 3 ماه از عرضه iOS7 می‌گذرد، اپل این نسخه را در ماه سپتامبر در کنار معرفی آیفون جدید خودش ارائه کرد و در آن زمان این بدان معنی بود که دیگر خبری از جیلبریک برای کسانی که نسخه 7 را بر روی دستگاه خود نصب می‌کنند نیست. مدت زیادی برای کسانی که به دنبال جیلبریک دستگاه خود بودند می‌گذرد، جیلبریک قبلی 1 ماه هم دوام نیاورد و تنها چند هفته دوام داشت.

به گزارش اکنون اما یک جیلبریک پایدار توسط گروه هکر evasi0n برای iOS7 ارائه شده و آماده نصب است، این جیلبریک بر روی دستگاه‌هایی که iOS7 تا iOS7.0.4 را دارند نصب می‌شود. مراحل نصب نیز بسیار ساده است و تنها 5 دقیقه طول خواهد کشید و برای مک و پی سی در دسترس است.

مانند همیشه زمانی که دستگاه خود را جیلبریک می‌کنید باید بسیار مراقب باشید و ریسک این عمل بر عهده خود شما است و توجه کنید که در حال حاضر بسیاری از جیلبریک‌ها با پردازنده 64 بیتی جدید اپل یعنی A7 سازگاری ندارند.

برای جیلبریک دستگاه خود می‌توانید به این سایت مراجعه کنید، باز هم می‌گوییم در صورت جیلبریک مسئولیت آن به صورت کامل بر عهده خود شما است و ما پیشنهاد نمی کنیم که دستگاه خود را جیلبریک کنید.

منبع: The Next Web  1 دی 1392
38 نظر
3.40
  40 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری