تست همراه اول

سرویس خبر
29 آذر 1392 ساعت 00:00
165 نظر

 

درب‌های سامسونگ اپس بر روی کاربران ایرانی باز شده است؟

می‌دانید که سامسونگ به علت تحریم‌ها مجبور شد تا بازار خودش به نام سامسونگ اپس را بر روی کاربران ایرانی ببندد، این اقدام در راستای حذف خدمات نرم افزاری سامسونگ برای کاربران ایرانی صورت گرفت که در آن زمان سر و صدای زیادی کرد و خشم بسیاری از کاربران سامسونگ را به همراه داشت اما در نهایت این اتفاق رخ داد و سامسونگ اپس بر روی کاربران موبایلی ایران بسته شد.

اما امروز اتفاقی جالب برای ما رخ داد، ما امروز به صورت کاملا اتفاقی قسمت آپدیت گوشی گلکسی نوت 3 را چک کرده و مشاهده کردیم این گوشی یک بروزرسانی 116 مگابایتی را دریافت کرده است. بعد از بروزکردن نرم افزار نسخه اندروید همان 4.3 بود اما اولین چیزی که به خوبی خود را نشان می‌داد آیکون برنامه سامسونگ اپس بود، این آیکون در نسخه بروزرشده کاملا متفاوت شده است. به همین خاطر بر روی آن ضربه زده و برنامه سامسونگ اپس را باز کردیم، در کمال تعجب دیدیم که این برنامه به خوبی کار می‌کند و به راحتی می‌توانیم علاوه بر بروز کردن نرم افزارهای خود از داخل برنامه به نصب نرم افزارهای جدید بپردازیم.

گوشی گلکسی اس 4 نیز با دریافت نسخه 4.3 اندروید این امکان را دریافت خواهد کرد و کاربران آن می‌توانند از سامسونگ اپس برنامه‌های خود را دریافت کنند.

مسئولان سامسونگ در ایران هیچ خبری را در این مورد نگفته‌اند و این باز شدن برنامه سامسونگ اپس برای دو گوشی ذکر شده در سکوت کامل اتفاق افتاده است، حال باید منتظر باشیم و ببینیم که این باز شدن درب‌های بازار سامسونگ برای کاربران ایرانی موقتی است، یا اینکه به طور کامل تحریم‌ها از این بازار برداشته شده‌اند.  29 آذر 1392
165 نظر
4.38
  114 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری