تست همراه اول

سرویس خبر
24 آذر 1392 ساعت 13:08
33 نظر

 

طرحی مفهومی از آیفون با حسگر تشخیص چشم

دیروز طرحی مفهومی از آیفون 6 را به شما نشان دادیم که در آن دو مدل آیفون پیشنهاد شده بود، یکی از این آیفون‌ها، سبک و نازک بود که آن را آی‌پد ایر و دیگری یک آیفون با صفحه نمایش خمیده بود.

به گزارش همان طراح ایتالیایی که طرح آیفون‌هایی که دیروز دیدیم را پیشنهاد داده بود امروز طرحی جدید از آیفون 6 را منتشر کرده و نام آن را آیفون با سنسور تشخیص چشم نامیده است.

مانند آیفون 5s که از دکمه هوم برای حسگر اثر انگشت استفاده شده است در این آیفون دوربین دوم به عنوان سنسور تشخیص چشم شناخته شده است. این حسگر تمام کارهایی که یک سنسور اثر انگشت می‌تواند انجام دهد را برای کاربر به همراه دارد و به علاوه با آن می‌توان کارهای بیشتری نیز انجام داد. به طور مثال می‌توان از آن به عنوان رمز کارت بانکی در خریدهای اینترنتی استفاده کرد.

اگر بخواهیم واقع بینانه به موضوع نگاه کنید متوجه می‌شویم که در این بازه از زمان استفاده از این تکنولوژی امکان پذیر نیست، این تکنولوژی در حال حاضر گران قیمت است و حسگر اثر انگشت به تازگی راه خود را به گوشی‌های موبایل باز کرده است و بنابراین به زودی شاهد حضور این تکنولوژی نخواهیم بود، اما اگر بخواهید ببینید که این تکنولوژی چگونه کار می کند می‌توانید ویدئوی مفهومی را در ادامه مشاهده کنید.  24 آذر 1392
33 نظر
4.07
  42 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری