تست همراه اول

سرویس خبر
21 آذر 1392 ساعت 21:16
21 نظر

 

با حالت مترو در ویندوزفون و ویندوزفون RT خداحافظی کنید

زمانی که مایکروسافت ویندوزفون 8 را معرفی کرد صفحه اصلی این سیستم عامل که کاشی‌هایی را دارد و به آن مترو گفته می‌شود بسیار معروف و محبوب شد و مایکروسافت بسیار به آن افتخار می کرد و آن را یک تحول در طراحی سیستم عامل‌ها می‌دانست.

به گزارش اما امروز خبری رسیده است که کار این طراحی کاشی کاری صفحه اصلی ویندوزفون 8 تمام شده است. این خبر از طرف یک بلاگر به نام Eldar Murtazin منتشر شده است، این بلاگر به علت اینکه کارهای نوکیا را فاش می‌کند بسیار معروف است. اکنون او در یکی از صفحات اجتماعی خود اعلام کرده که سیستم عامل ویندوز RT دیگر وجود نخواهد داشت و به علاوه در نسخه بعدی ویندوزفون دیگر خبری از طراحی مترو یا همان کاشی کاری نخواهد بود.

به علاوه در خبرهای دیگر اینطور گفته شده که مایکروسافت قصد دارد از این پس برای تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل یک سیستم عامل یکپارچه را ارائه کند. گفته شده که تمام این تحولات در نیمه دوم سال 2014 رخ خواهد داد و تا 2015 نباید صبر کنیم. شایعات می‌گویند که سیستم عامل ویندوزفون 9 یک سیستم عامل جدید خواهد بود و از بسیاری جهات از اندروید الهام گرفته است.

حال باید ببینیم که ویندوزفون 9 می تواند رقیبی برای اندروید و iOS باشد و آن‌ها را به چالشی بزرگ بکشد یا مانند ویندوزفون 8 در حاشیه خواهد ماند.

منبع: phonearena  21 آذر 1392
21 نظر
4.67
  54 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری