تست همراه اول

سرویس خبر
5 آذر 1392 ساعت 14:16
5 نظر

 

گوگل تایید کرد؛رابط کاربری برنامه دوربین اندروید را به زودی ارائه خواهد کرد

به گزارش گوگل در صحبتی که با Cnet داشته تایید کرده که مشغول کار بر روی پایه و اساسی جدید برای گوشی نرم افزار گوشی‌های اندرویدی است.

کدهایی که در مخرن اندروید قرار داشت و منتشر شد نشان داد که گوگل سعی دارد یک رابط کاربری جدید برای نرم افزار دوربین در گوشی‌هایی که اندروید کیت کت را دریافت می‌کنند ارائه کند اما اعلام شد که این برنامه به همراه کیت کت ارائه نخواهد شد. API یا همان رابط کاربری جدید از فرمت raw، حالت Brust، تشخیص چهره، دوربین قابل حذف کردن و کنترل بهتر بر روی کیفیت تصویر را پشتیبانی خواهد کرد.

سخنگوی گوگل تایید کرده است که پشتیبانی از حالت brust و فرمت Raw در حال حاضر در لایه سخت افزاری اندروید گنجانده شده‌اند که در واقع قسمتی از نرم افزار است که با بخش واقعی سخت افزار درگیر است. گوگل همچنین دو ویژگی جدید را به همراه معرفی این رابط کاربری جدید ارائه خواهد کرد.

در حال حاضر نکسوس 5 در دوربین خود در حالت HDR+ از حالت Brust پشتیبانی می کند، که چند عکس را با سرعت خواهد گردفت و سپس این عکس‌ها را در یک عکس با کیفیت بالا ترکیب خواهد کرد. پیش از این نیز کمپانی‌های دیگر به طور مستقل در دوربین گوشی های خود این ویژگی را قرار داده بودند اما حضور این برنامه در رابط کاربری اصلی اندروید باعث می‌شود که کار برای توسعه دهندگان بسیار راحت تر شود.

 منبع: androidauthority  5 آذر 1392
5 نظر
4.55
  40 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری